Свята завжди несуть гармонію і радість у наше життя, якщо не відзначати свята, життя буде нудною та одноманітною. Саме оточуючі і веселощі привносять в життя фарби. Як зустріти Новий рік Ракам повинно цікавити кожного представника даного знаку зодіаку, адже зірки впливають на людину у великій форме.На насправді дуже важливо і правильно прислухатися до порад астрологів це може багато чого пояснити, багато дати і підказати. Наприклад, залежно від вашого знака зодіаку буде залежати, як саме варто провести Новий 2013 рік, як його зустріти і що це привнесе в майбутній рік вашого життя.

Знак Зодіаку - Рак.

Четвертим знаком зодіаку є знак Рака. Він належить до такої стихії зодіаку, як Вода. Люди, народжені після 21 червня і до 23 липня, відносяться зодіаку саме до Раку. Колись знак Рака малювався, як зображення раку. Однак сьогодні символом даного знаку Зодіаку є цифра 69 перевернута на бік, лежача. Іноді символ характеризують як подобу інь-ян, наприклад, але все одно кожен дивиться під своїм кутом. Головною ступенем на Рака впливає Місяць, однак безперечне вплив роблять так само Марс, Сатурн і Юпітер. Всіх представників знаку Рака об'єднують такі характерні особливості:

- Раки сильно залежать від свого настрою, якщо воно хороше, то Раки здатні на все;

- дуже залежать від думки оточуючих, тому надають велике значення стилю;

- залежні від будинку, люблять тут перебувати, особисті відносини приховують і не виносять сварок напоказ;

- не люблять подорожувати, але раз на рік можуть відпочивати на море;

- спонтанні і непередбачувані, часто образливі;

- уважно вибирають партнерів, особливо для шлюбу, намагаються бути в шлюбі один раз на все життя.

Як зустріти Новий рік Ракам.

Знаєте, як зустріти Новий рік Ракам? Просто: довіритися волі професіоналів.


Воліють відзначати новий рік у колі сім'ї. Але сім'я повинна бути своєї (партнер і діти), не люблять відзначати свята з батьками, прагнуть до друзів, де їм спокійніше. Тому Новий 2013 варто відзначити з друзями, яких можна покликати до себе або до яких можна прийти з сім'єю. Раки прийдуть в гості до друзів або друзі в гості до Раку залежить від того, хто головний у підготовці Нового року. Якщо Раки відповідають за підготовку, варто запросити їх до себе, інакше ризикуєте потрапити під поганий настрій друзів-Раков, які кинуть підготовку до Нового року і підуть в свій куточок для медитації. Коли Новий рік все ж доручений Ракам, знайте: якщо вони доведуть справу до кінця, все буде грандіозно і яскраво.

Що чекає Раків в Новому 2013 році.

У Новому 2013 Ракам належить рахувати гроші: економити, відкладати і т.д. Можливо, вони відкладають на велику покупку для себе, а може бути для своєї родини. Добре вийде у Раків робити ставки на відсотки, спробуйте вкласти у щось вартісне. Саме в 2013 році Раки зможуть вилікувати всі болячки, забути про проблеми зі здоров'ям. Робоча сфера в 2013 році для Раків так само стане вдалою, все буде гладко, можливо навіть підвищення по службі. Найвдаліший час в Новому 2013 для Раків це проміжок жовтня-січня 2014. До речі, на початку 2014 року Раки вже зможуть придбати ту велику покупку, яку планували весь 2013 рік.