Хочете знати, як зустріти Новий рік Козерогам, тоді прислухайтеся до свого розуму, що він вам підказує? Найчастіше люди рідко можуть визначитися між декількома привабливими варіантами. Тому вони покладаються або на думку свого партнера, або вибирають виходячи з принципу "хто запропонує щось цікавіше" .На насправді можна зробити вибір інакше. Досить прочитати опис і головні характеристики себе, коханого. Козероги - особливі представники зодіаку, їм варто прислухатися до зоряного шепотіння. Як саме зробити це - вирішувати тільки їм, але поради варто послухати, щоб не помилитися.

Знак Зодіаку - Козеріг.

Десятим знаком зодіаку, можливо, найцікавішим з усіх, є Козеріг, його стихією є земля. Люди, народжені після 22 грудня і до 21 січня, є згідно західній астрології Козерогами. У міфології є інформація про те, звідки з'явився Козеріг. Це була коза по імені Амалфея, вона годувала дитину Зевса, чим могла, і він віддячив її.

Хоча є версія і про тому, що козерог це древнє божество Греції, яке охороняє ліс - Пан. Він зображується як людина з бородою, ріжками і ногами козла. Символ Козерога нагадує букву "n" з завитком через останню межу літери. Головне планетою є Сатурн, який і керує характером Козерога:

- любить планувати все навколо, діє за своїм сценарієм життя;

- добре і швидко справляється з труднощами;

- гроші йому потрібні для кінцевого контролю за всім, що відбувається навколо нього, а ось розпланувати відпочинок Козеріг не може, у нього постійно щось не сходиться;

- працьовитий, без роботи відчуває себе збитковим;

- не зациклюватися на житло, легко проживе все життя, як у гуртожитку, так і в особняку, головне, щоб була можливість заробляти;

- складно створюють сім'ю, тому відрізняються тим, що не схильні до зрад, найчастіше люблять всього однієї людини за все життя.

Як зустріти Новий рік Козерогам.

Козерогам варто відзначати Новий 2013 так, як вони цього завжди хотіли.


Але як зустріти Новий рік Козерогам, якщо вони сумніваються в цьому? Справа в тому, що люди цього знака зодіаку досить розважливі, вони люблять зв'язки та блат у всіх сферах, намагаються завжди знайти "нову ниточку". Тому Новий 2013 варто відзначити в дорогому ресторані, де відпочивають високопоставлені особи, грамотні фахівці, відбулися люди. Це допоможе налагодити майбутні ділові контакти, знайти тих, хто допоможе в наступному році. Як допоможе? Читайте трохи нижче: що чекає Козерогів у Новому 2013 році.

Що чекає Козерогів у Новому 2013 році.

Козероги в 2013 році відчувати себе будуть не краще і не гірше, ніж у 2012 році. Згадайте, що ви збиралися встигнути за 2012 рік, так ось те, що ви ще не встигли, доведеться доробляти в 2013 році. Це стосується і любовних відносин - настав час зіграти весілля, завести повну сім'ю. У Новому 2013 Стрільці можуть різко змінити рід діяльності або місце роботи, що поліпшить їх матеріальне становище. Головне при цьому навчитися, нарешті, правильно керувати грошима: заощаджувати і планувати. Не варто відпочивати або виїжджати у відрядження навесні-влітку 2013 року, це протипоказано. У самотніх Козерогів є можливість завести нові відносини, але це не кращий варіант, варто з цим почекати.