Люди-діви представники дуже ніжного знака зодіаку. Характер у всіх різний, але є у кожного представника Дев особливі риси, що перегукуються між собою. Тому й тенденції того, як зустріти новий рік Дівам, дуже схожі, і до них варто було б прислухатися, якщо ви - Дева.Даже якщо ви не вірите в гороскопи, астрологію та поради зірок, подумайте, де і як хотіли зустріти Новий рік ви самі . Можливо, поради астрології співпадуть з вашим рішенням (переконаєтеся ще раз). Обов'язково прочитайте, чому варто святкувати саме так, і самі зможете зрозуміти те, що зірки не брешуть, особливо в переддень Нового року.

Знак Зодіаку - Діва.

Дуже ніжним і вразливим знаком зодіаку вважається Діва, наступна за активним і яскравим Левом. Діва належить до стихії землі в зодіакальному колі. Західна астрологія називає людей Дівами, якщо вони народжені після 24 серпня, і до 24 вересня. У знака зодіаку Діви дуже цікавий символ. Він схожий на малу літеру "m", тільки в останньої палички букви є продовження, перекреслює її. Що характерно для представників знаку Діви, на що варто звернути увагу щоб добре зустріти Новий рік Дівам і її близьким людям в оточенні:

- часто невпевнені в собі, малоактивні, якщо в їх сторону не проявляється активність;

- дуже акуратні з грошима, не люблячи смітити ними;

- із задоволенням подорожує, але не люблять робити це на самоті, та й відпочивають дуже рідко;

- дуже люблять свій дім, часто прибирають в ньому і створюють затишок усіма силами;

- Діви складно вирішують питання особистого життя, у них або все одноманітно і нецікаво, або відносини зовсім не виходять, часто зустрічаються з уже зайнятими партнерами;

- образливі, можуть припинити спілкування з людиною, на якого сильно образилися і не пробачать навіть після сотні вибачень.

Як зустріти Новий рік Дівам.

Діви - ведені іншими знаками зодіаку.


Тому й Новий рік вони святкують з більш активними людьми. Хоча саме на Діву можна покласти обов'язки по оформленню інтер'єру і приготування страв до Нового 2013 році. Знаєте, як зустріти Новий рік Дівам найкраще? У компанії коханої людини або друзів, головне, щоб вони не тиснули на Дев. Люди знаку Діви взагалі не люблять напружуватися, ніж все простіше, тим краще. У цьому випадку, Дев варто запрошувати вже на все готове і просто взяти з них за це грошей. Краще відзначити Новий рік зі своєю компанією в ресторані, щоб не довелося готуватися і прибирати після свята.

Що очікує Дів в Новому 2013 році.

Діви в Новому 2013 можуть стати більш відповідальними. Є можливість того, що з близькими людьми трапиться щось, що змусить Дев проводити з ними більше часу, доглядати. Проте варто бути акуратніше, щоб не "купитися" на обман брехунів. Велика ймовірність того, що Діви поліпшать свої житлові умови покупкою квартири, ремонтом або переїздом. Найяскравішими і позитивними місяцями для Діви стануть лютий-квітень, коли вдалими будуть і робочі зміни, і особисті. У матеріальному плані варто бути акуратніше червні і у вересні (вас можуть обдурити або обікрасти). Можуть зруйнуватися любовні узи Діви, можливо, варто постаратися, щоб не довести справи до розриву відносин. Якщо Діви будуть самотніми в 2013 році, то у них велика ймовірність з жовтня по листопад стати законним подружжям.