Як ви ставитеся до Нового року і до свого життя, до свят і простим буднях? Про це скаже те, як ви ставитеся до гороскопом, чи вірите ви зіркам. Люди можуть підстраховувати і перевіряти поради зірок, а можуть наглухо закривати очі перед очевидними речами. Як зустріти Новий рік Водоліям? Вам цікавий це питання? Якщо так, значить ви точно Водолій, і ви вірите радам зоряної системи. Насправді, якщо перевірити старі поради зірок і порівняти з тим, як вага було насправді, можна виявити багато подібності та тенденції. Тому варто дійсно уважно вивчити питання, як зустріти Новий рік Водоліям.

Знак Зодіаку - Водолій.

Передостаннім знаком в системі зодіаку є Водолій, він виступає під номером 11. Водолій мають повітряну стихію, це знак повітря. Водолій, якщо спробувати уявити його в людській подобі, це людина, в руках якого глечик нахилений так, що з нього ллється вода. Цікаво, що найчастіше Водолії зображуються в чоловічому образі, що часто засмучує чутливих жінок-Водоліїв. Популярна на сьогоднішній день астрологія прирівнює людей народжених від 21 січня до 20 лютого до Водоліям. Символом Водолія вважаються зображення двох паралельних хвилястих ліній, які малюються горизонтально. Керують Водоліями такі сильні планети, як Уран з Сатурном нарівні і несуть такі риси:

- Водолії дуже активні, рухливі і навіть у вихідний день не можуть всидіти на місці;

- абсолютно не меркантильні, люблять робити подарунки і прагнуть заробити більше грошей тільки заради цього;

- люблять подорожувати, але найчастіше виїжджають не дуже далеко від будинку, люблять природу і відпочинок на свіжому повітрі;

- намагаються бути стриманими з людьми, які їм неприємні, доброзичливі і не люблять конфлікти;

- сімейне життя починають досить рано, народжують дітей майже відразу після шлюбу;

- можуть часто метушитися, але беруть себе в руки і добре справляються з проблемами в складних ситуаціях.

Як зустріти Новий рік Водоліям.

Водолії воліють зустрічати Новий рік у себе вдома.


Неважливо, яка тут буде компанія: купа діточок, родичі або друзі. Водолії завжди готові приготуватися до зустрічі великої компанії. Жінки завжди знають, як зустріти Новий рік Водоліям: запросити велику компанію і друзів, і рідних. Новий 2013 Водолії-чоловіки зустрінуть так само з великим піднесенням. У силах самих Водоліїв зустріти Новий рік шумно і весело. Є ймовірність у дорослих відбулися Водоліїв відзначити Новий 2013 у вузькій компанії.

Що очікує Водоліїв у Новому 2013 році.

Новий 2013 Водолії запам'ятають своїм розмахом. Цього року існує велика ймовірність закінчити давно заплановані справи, стати більш "високим людиною", одержати просування по службі. Водолії в 2013 році точно зможуть знайти спосіб додаткового заробітку. Проблеми ж можуть крутитися біля любовної сфери Водоліїв. Водолії багато досягнуто в майбутньому році, але це доставить незручності, які доведеться обходити. Вільні Водолії з труднощами, але отримають щастя в коханні, але важливо буде стежити за собою і своєю нестриманістю.