Люди-Терези дуже цікаві, якщо почати в них розбиратися. Вони іноді й самі в собі розібратися не можуть. Ваги діляться на тих, хто вірить в астрологію, і тих, хто вважає її абсолютним маренням. У кожному разі, Ваги намагаються послухати гороскопи, щоб переконатися в своїй думці або налаштуватися на кращий лад.Поетому представникам цього знаку дуже цікаво, як зустріти Новий рік Терезам, де це зробити і з ким. Ваги зможуть тільки зважити думку астрології зі своїм особистою думкою, і вибрати те, що подобається їм. Звичайно, можуть зустрітися ваги, які "підкручують" результат на свою сторону, але їм же в такому разі гірше.

Знак Зодіаку - Терези.

У зодіаку дуже суперечливим знаком є Терези. Це повітряний знак, але як ви розумієте, Терези рідко розуміють що правильніше, вони постійно стоять перед вибором. Вагами управляє в першу чергу Венера, планета любові для астрологів. Представники знака зодіаку Терези народжуються в проміжок з 24 вересня і до 24 жовтня.

Для знака Терезів використовується простий символ з риси з нависає над нею закарлюкою нагадує перевернуту Омегу. По суті, цей символ ідеально характеризує знак Терези. Як зустріти Новий рік Терезам можна зрозуміти, якщо краще познайомитися з людьми цього знака зодіаку:

- вони залежать від партнерів, тому важливо вибирати активних і позитивних людей в своє коло;

- для Терезів гроші значать багато, вони хочуть заробити всі гроші світу, іноді здається саме так;

- люблять подорожі, але не зациклюються на комфорті особливо сильно, для них головне зручність під час поїздки і під час проживання, ніколи не будуть жити там, де санвузол на вулиці або на поверсі;

- рідко переживають про чистоту в будинку, але цінують затишок, люблять поїсти;

- т.к . Ваги розумні і знають про це, вони шукають таких же розумних людей, не люблять дурних або неосвічених людей з зацикленої точкою зору;

- перед тим, як вступити в шлюб, ретельно вивчають претендентів і складно роблять вибір, часом цим самі відлякують хороших партнерів, які втомлюються чекати згоди або пропозиції на шлюб.

Як зустріти Новий рік Терезам.

Ваги добре працюють і діють в парі або в команді.


Тому, зустріти Новий рік Терезам варто з людьми, які допоможуть його організувати. Ваги хороші організатори, вони з усім справляються, але їх пригноблює постійна необхідність все робити самостійно. Якщо доручити Терезам щось зробити до Нового року, вони обов'язково зроблять це, тому завжди виконують свої слова. Терези дуже прив'язані до сім'ї, тому обов'язково зустрічають Новий рік з близькими, а якщо це не вдається 1 січня відвідують батьківський дім. Люблять друзів, добре відпочивають з ними, але люблять їх обговорювати за спиною. Так що зустріти Новий 2013 стоїть з улюбленим партнером, після чого відправитися до батьків з привітаннями та подарунками. А ось друзів можна зустріти на новорічних вихідних.

Що очікує Терезів в Новому 2013 році.

Саме Новий 2013 внесе в життя і роботу Терезів порядок. Весь 2012 ваги щось планували, мріяли, а ось 2013 стає втіленням планів. Велика ймовірність відкриття власної справи та придбання нерухомості. 2013 явно посміхається Терезам, ніж варто користуватися. Можуть з'явитися нові дорослі друзі, нові знайомства та колеги. Можливо, Ваги зустрінуть шахраїв, які захочуть втертися в довіру, так що варто бути обережним з новими зв'язками. На початку року на зимових "канікулах" можна з'їздити відпочити. Робочі справи починайте і розвивайте з березня по квітень, але ніяк не в листопаді. Єдине на що варто звернути увагу в 2013 році це на себе і на свої відносини: Терези будуть прагнути придушити свого партнера, чим ризикують втратити його. Слідкуйте за своєю поведінкою і до листопада можливо зможете узаконити стосунки. А ось самотній Терезам, які зустріли свою любов менше року тому в ЗАГС йти поки не варто, може відкритися неприємна таємниця партнера.