Близнюки - один із знаків зодіаку. Часто зустрічається і дуже цікавий по своїй натурі. Представники знака зодіаку Близнюки хочуть пущі інших дізнатися, як зустріти Новий рік Близнюкам. Це ніби закладено в їх натурі: вони спочатку дізнаються що, як, де і з ким, а після цього вирішують піти кудись або зробити щось або отказаться.В будь-якому випадку, зустріти Новий рік Близнюкам вдасться на славу, як і всім представникам зодіакальною системи, якщо цього захотіти. Найчастіше Близнюки бажають відзначити щось урочисте, а як саме це варто робити, ви дізнаєтеся дуже скоро, прочитавши цю статтю.

Знак Зодіаку - Близнюки.

Близнюки - це те знак зодіаку, що стоїть на третьому місці і слід за Тельцем. Стихією Близнюків по системі зодіаку є повітря. Західна астрологія людей народжених після 21 травня і до 22 червня трактує як Близнюків. У молодих людей побутує думка, що люди, народжені під знаком Близнюків, або вже мають свого близнюка, або повинні знайти його, проте до народження 1 або відразу декількох дітей це не має ніякого відношення. Символом цього знака є щось схоже на римську цифру 2, тобто II, тільки символи з'єднані дугами над і під "палицями". На людей під знаком Близнюків впливає така складна планета, як Меркурій. Тому Близнюки є:

- подвійними натурами, часом вони самі не в силах зрозуміти себе;

- вкрай складними і часом нетовариськими;

- приймають до "серця" тільки давно знайомих людей;

- вміють добре і цікаво розповідати, чим приваблюють слухачів;

- часто є творчими натурами і до всіх процесів ставляться з наснагою (а без нього - ніяк), не люблять буденність і рутину;

- легко змінюють свою точку зору, друзів, роботу і місце проживання;

- не люблять конфліктувати, намагаються все вирішити розмовами;

- у відносинах дуже романтичні і віддані, але насилу знаходять собі пару.

Якщо даєте Близнюкам завдання намалювати плакат до того чи іншого свята, пам'ятайте, що вони його зроблять , і ви будете від нього в захопленні, однак вони сильно потрепіте вам нерви: потрібно доробити, так не подобається, пропала муза і т.д.

Як зустріти Новий рік Близнюкам.

Зустріти Новий рік Близнюкам буде затишно абсолютно скрізь, де зібралася дружня компанія.


Не можна святкувати там, де Близнюки нікого не знають. Тому це може бути новорічна вечірка у близьких друзів або у родичів. У Близнюків завжди можуть виникнути в голові чудові ідеї, як з оформлення Нового року, так і по розважальній програмі, так що сміливо кличте Близнюків в команду організаторів. А ось головним організатором Близнюкам бути не можна, тому при подвійності характеру, прокинувшись з поганим настроєм, вони можуть про все забути. Близнюки - це "одні з ...", а не "найголовніші".

Що чекає Близнюків в Новому 2013 році.

Зустріти Новий рік Близнюкам вийде на висоті, з шиком. Протягом року Близнюки почистять свій список знайомств, залишать тільки найвідданіших людей. Мають відбутися 2-3 поїздки, необхідні (на роботі або сімейних справах), однак вони будуть не найкращими, можуть виявитися не такими, як хотілося б, але це привід подумати про своє життя, про себе. Пощастить у 2013 році Близнюкам у кар'єрі, можливе підвищення, від якого не можна відмовлятися, особливо в квітні-травні. А ось серпня може принести неполадки не тільки в роботі, але і в любові. Близнюки можуть поводитися дивно і нестримано і навіть допустити сварки і рукоприкладство з їхнього боку. Проте варто відзначити - дуже вдалий рік для Близнюків в любовному плані - це 2013 рік, особливо його закінчення. Але не варто повертатися до минулого, яке може давати про себе знати регулярно. Серпень-вересень віщує або переїзд в новий або свій будинок, або перестановку чи закінчення великого ремонту. Самотні Близнюки зможуть зустріти свою любов в грудні 2013 - лютому 2014 року.