Любителі "тихого" полювання із задоволенням бродять по лісі, посадкам, галявинках в пошуках їстівних грибів, щоб порадувати своїх близькими смачними, корисними та поживними стравами, приготованими з маслюків, польських, моховиков, лисичок, підберезників і красноголовців. Але важливо не просто гриби зібрати, а й правильно їх очистити. Причому правильна очищення також важлива і для тих грибів, які ви придбали на ринку або в магазині.

Як довго можна зберігати гриби свіжими

Лісові гриби вимагають негайної переробки. У самому крайньому випадку їх можна зберігати не більше доби. На куплені гриби також поширюється це правило. При покупці дивіться, щоб всі вони були молодими, пружними, не перезрілі. Не варто купувати потемнілі від часу екземпляри.

Якщо вам все ж не вдалося в короткий термін очистити і відварити всі гриби, то залишилися відкладіть в ємність, накрийте серветкою і поставте в холодильник на полицю з овочами. До наступного дня можна зберігати тільки молоді гриби, а старі змолотіть відразу.

На покупних шампиньонах часто можна зустріти частинки грунту, які потрібно ретельно видалити, оскільки вони можуть викликати порушення роботи травної системи або навіть отруєння. Тому куплені печериці слід ретельно промити, а перед смаженням або маринуванням - проварити протягом п'яти хвилин у воді з додаванням солі.

Лісові гриби потрібно гарненько очистити від листя, піску, голок, різного сміття. Причому різні гриби вимагають різного підходу до їх очищення та підготовки до приготування.

Загальні правила очищення грибів


Перед тим, як чистити гриби, підготуйте невелику щітку і воду. Якщо гриби потрібно підготувати до сушіння грибів, то очищати їх слід не в воді, а сухою щіткою або жорсткою кистю. Потім потрібно пройтися по грибам рушником, щоб видалити залишки бруду. Якщо на кінці ніжки гриба прилипла висохла земля, то її потрібно обрізати або зішкребти з допомогою ножа.


Ножем потрібно видалити всі потемнілі і зіпсовані ділянки гриба.

Перед смаженням і Маринівка сильно забруднені гриби промийте під проточною водою і відразу ж почистити. Можливий і інший варіант: гриби кладуть у миску з водою з доданими до неї двома ложками солі і чистять їх приблизно години через дві. Основна бруд віддалиться самостійно, і мити гриби буде значно простіше.

Якщо гриби дуже червиві, то найбільш уражені частини потрібно видалити, а решта покласти в розчин, який містить дві столові ложки солі і літр води. Замочуйте гриби приблизно дві години.

Як чистити гриби маслюки правильно

Якщо ви любите цей вид грибів, тоді вам неодмінно потрібно знати, як чистити маслюки. При очищенні ці гриби мають деякі відмінності від інших грибів. З їх капелюшки потрібно видалити плівку, до якої прилипає основна бруд. Набагато простіше видалити цю плівку, ніж зчистити з неї голки, пісок та інше сміття. Але якщо маслюки не забруднені, то плівку можна залишити - на смак вона не робить ніякого негативного впливу.

Чистка плівки також допомагає не переплутати дрібні маслюки з деякими видами пластинчастих грибів. Видаливши плівку, ви наочно зможете переконатися, що перед вами гриб губчастий, а не пластинчастий. Незнайомі пластинчасті гриби потрібно негайно викинути щоб уникнути ризику харчового отруєння.

Маслюки потрібно чистити всуху, без замочування у воді, оскільки вони ці гриби мають здатність швидко її вбирати і через це втрачають цінні смакові якості.

Ніжки маслюків потрібно очистити від піску та землі і видалити темні плями. Сильно червиві ніжки ображати.

Гриби - корисний і поживний продукт, щедрий дар нашої природи. Але, збираючи їх, потрібно бути дуже обережними, а, очищаючи, - акуратними і уважними, що дозволить позбавити вас і вашу сім'ю від важких харчових отруєнь.