Будь-якій людині, який займається своїм здоров'ям, необхідно знати, як правильно потрібно зберігати такий продукт як мед, щоб він не втратив своїх лікувальних і корисних властивостей. Існує певні правила, які слід враховувати при його зберіганні. Для початку необхідно запам'ятати, що у меду є три основних ворога - це світло, висока температура і вологість. Як зберегти лікарські властивості меду?

Як губляться корисні властивості меду.

Сонячне світло не повинен потрапляти на тару, в якій зберігається продукт. При попаданні на нього сонячних променів відбувається руйнування вітамінів і ферментів - це позбавляє продукт найважливіших складових, які мають лікувальне і протимікробну дію. При цьому не змінюються ні смакові якості, ні зовнішній вигляд, але, на жаль, втрачені всі лікувальні властивості. З цієї причини варто задуматися, чи купувати лікувальний продукт в скляній тарі, розташований на освітленій сонцем вітрині.

При якій температурі необхідно зберігати мед.

Температурний режим для зберігання, також є важливим фактором, і не повинен перевищувати значення більше ніж +35 С. Ні в якому разі мед нагрівати не можна! Причина та ж, що і в ситуації з прямим сонячним світлом - це призводить до руйнування вітамінів і ферментів. При сильному нагріванні починається процес карамелізації, відбувається утворення канцерогенів і потемніння продукту. Якщо його перегріти, то він не буде схильний кристалізації і перетвориться на солодку масу, де крім вуглеводів вже нічого немає.

Мед є дуже гігроскопічним продуктом і вбирає вологу з повітря, підвищуючи при цьому власну вологість. Коли вміст води в продукті перевищує 20%, то тоді він неодмінно закисне, з'явиться кислий запах, бульбашки повітря, і він стане безповоротно зіпсований. Так, придбаний якісний продукт, через неправильне зберігання, може перетворитися на повністю непридатний.

Вибираємо ємність для зберігання меду.

Як зберегти лікарські властивості меду: яка ємність для зберігання меду підходить.


Дуже важливо знати, в якій тарі необхідно зберігати мед, щоб збереглися всі його лікувальні властивості і смакові якості. Кращими ємностями для зберігання є скляні банки, при цьому банку повинна мати щільно прилеглу кришку. У випадку, коли потрібно зберігати велику кількість даного продукту - це можуть бути ємності, виготовлені з нержавіючої сталі або дерев'яні бочки з вільхи, липи, осики, тополі. Дуб і хвойні породи не підходять, так як від дуба мед почорніє, а смоли, що містяться в хвої, передадуть йому свій запах. Вміст вологи в тарі не повинно перевищувати 20%, так як мед має властивість вбирати вологу (тим самим сушити посуд), і сира заповнена тара, може розсохтися і дати текти.

Мед, ні в якому разі, не можна зберігати в тарі з міді, оцинкованої бляхи і заліза. При контакті з металом, органічні кислоти, що містяться в продукті, вступають в реакцію, утворюючи при цьому отруйні сполуки шкідливі для людини, і він набуває при цьому неприємний специфічний запах. Допускається зберігання в молочних бідонах, проте буде краще їх попередньо нагріти і облити зсередини шаром воску.

Де можна зберігати мед.

Як зберегти лікарські властивості меду: місце для зберігання меду має бути сухим, гігроскопічним, не мати сторонніх запахів, тільки темним і тільки прохолодним, з вологістю повітря близько 60% (навіть зрілий продукт у сирому приміщенні швидко закисне). Для цих цілей ідеальним приміщенням стане льох або підвал.

Як зберегти лікарські властивості меду виходячи з усього вище перерахованого:

- Зберігати мед слід в темряві, в прохолодному місці, в неушкоджених чистому посуді , що не має запахів;

- Найкраща тара - скляна банка, кераміка (за умови герметичності), ємність з нержавіючої сталі або дерева (певних порід);

- У квартирі, холодильник , вважається кращим місцем для зберігання;

- Мед може зберігатися дуже довго, при цьому краще використовувати його за призначенням, протягом року, так як по закінченню цього терміну корисні і смакові якості значно погіршуються.