Більшість людей обожнюють солону сьомгу, але в магазині її купувати часом буває страшно і небезпечно для життя, ці виробники додають в рибу незрозуміло що, від чого вирушаєш в лікарню .. Тому варто вміти солити сьомгу самостійно, а як це робити правильно ви дізнаєтеся Зараз з нашої статті.

Але варто відзначити, що краще солити незаморожений свіжу сьомгу, так і результат буде краще і смачніше. Не використовуйте вже заморожену рибу, адже на смак вона буде не такою, якою могла б стати свіжа сьомга.

Підготування до соління сьомги.

Для того щоб сьомгу засолити, до цього необхідно підготувати: процес не найлегший, але коли звикнете, все буде йти на автоматі. Для того щоб засолити сьомгу вам буде потрібно сама сьомга, сахарок і сіль. Взагалі, перед приготуванням риби, існує потрібний процес підготовки її до соління. Знімати луску з риби чи ні - вирішувати вам, цього можна і не робити, ніж заощадите собі час і нерви. Надріжте сьомгу уздовж спини і витягніть з риби всі нутрощі - вони вам будуть не потрібні. Можна надрізати сьомгу і по черевця, але не забувайте, що тоді після соління риби, вона стане сухуватою, тому через черевне отвір весь жирок витече, а нам би хотілося, щоб він там і залишався.

Далі потрібно прибрати кров, яка розташована вздовж усього хребта під спеціальною плівкою, яку акуратненько потрібно витягти. Можна робити це руками, але зробіть простіше: проведіть уздовж хребта маленькою ложкою - і все буде готово.


Відріжте голову у риби або витягніть зябра, останні варто викинути, а от з голови можна зварити рибний суп, особливо смачним він вийде, якщо туди прибрати і хвостик сьомги. Відкрийте кран і промийте рибу, після чого промийте її вдруге в прохолодною, але кип'яченій воді. Далі приготуйте суміш для соління сьомги. Для цього змішайте сіль і цукор в пропорціях 2 до 1 відповідно. Так на 1 кілограм риби вам буде потрібно 3-4 ложки солі і 2 ложки цукру. Сіль же варто придбати велику.

Як солити сьомгу правильно.

Тепер приступайте до соління риби. Для цього візьміть рибку і посипте її приготовленою сумішшю для засолювання з одного боку. Якщо в риби не знімалася луска, то гарненько втирайте суміш у луску. Далі приступайте до втирання суміші для засолювання в нутро підготовленої сьомги, занадто товстий шари суміші нік чого, нехай риба просто буде покрита цілком сумішшю. Потім закрийте рибу і натріть солоної сумішшю другий зовнішню частину риби з лускою. Тепер рибу необхідно помістити в пакет і залишити так на столі, на пару годин. Коли два години пройшло, сьомгу необхідно перемістити з кімнати в холодильник, але вже годин на 10-12. Пам'ятайте, якщо ви хочете отримати ніжне м'ясо сьомги, то повинно бути трохи більше цукру, якщо хочете м'ясо тверде, то збільште кількість солі. Потім рибку можна витягти з холодильника і пакета і їсти. Якщо ж ви хочете щось незвичайне і цікаве, то всередину сьомги під час засолювання крім солі і цукру додайте зелень, чорний перець і лаврушку, а зверху полийте соком лайма.