Шоколадна ковбаса для багатьох асоціюється з дитинством, коли мама готувала для нас, дітей цю домашню смакоту. Сказати чесно, покупна шоколадна ковбаса мені ніколи не подобалася, але якщо вона домашня - зовсім інша справа. Можливо, виробники не знають, як приготувати шоколадну ковбасу правильно? Тоді їм потрібно підказати!

Якщо ви ніколи не пробували і не робили шоколадну ковбасу, вам необхідно зробити це. У шоколадної ковбаси немає нічого спільного з м'ясною ковбасою (а то вирішите, що автор тексту зійшла з розуму і напевно поливає ковбасу шоколадом), крім форми - витягнутої і круглої, хоча, по суті, шоколадна ковбаса виходить в розрізі овальної, ніж круглою.

З чого можна приготувати шоколадну ковбасу.

Шоколадна ковбаса - ласощі смачне, але тепер його необхідно готувати не вашій мамі, а особисто вам. Вмієте? Якщо ні, пора почати вчитися, тим більше це не складно. Щоб приготувати шоколадну ковбасу, необхідно придбати наступні продукти:

- Масло (маргарин) 2 пачки,

- Печиво (найпростіше) 800-1000 грам,

- Молоко 8 столових ложок,

- Яйця 4 шт.,

- Какао 4 середні ложки,

- Цукор 4-6 столові ложки.

інгредієнтів не так багато, погодьтеся. Якщо вас цікавить, як приготувати шоколадну ковбасу недорого, але смачно, разом масло візьміть маргарин, а печиво купите те, що продається дешевше вартості - "лом".


Ломом називають печиво, яке при поломці сильно втратило свою форму, скришити і вже не купується. Можна взяти кілька видів печива або використовувати печиво, яке є вдома (яке ніхто не хоче доїдати).

Як приготувати шоколадну ковбасу.

З інгредієнтами і економією на десерт ми розібралися, залишилося дізнатися, як приготувати шоколадну ковбасу. Тут найголовніше бути акуратніше з гарячою посудом і сумішами, інакше все настрій буде зіпсовано, а шоколадна ковбаса в напівготовому вигляді може опинитися на підлозі.

1. Дістаньте масло або маргарин з холодильника, щоб воно стало кімнатної температури,

2. Розтопіть масло (маргарин) на плиті,

3. Змішайте какао і цукор в одній ємності,

4. Додайте в гарячу олію суміш з цукру і какао,

5. Доведіть до кипіння,

6. Окремо змішайте яйце з молоком і влийте в киплячу суміш,

7. Дочекайтеся поки суміш закипить,

8. Поки закипає суміш, подрібніть печиво (шматочки повинні бути різної величини, але бажано не дуже великими),

9. Вимкніть киплячу суміш, додайте в неї печиво і остудіть,

10. Влийте вийшла теплу суміш в целофанові пакет, згорніть "ковбаскою" і приберіть в холодильник на пару годин.