На дворі літо і тому збираючись у відпустку, постарайтеся уберегти себе від різного роду літніх неприємностей. Наприклад, до таких неприємностей можна віднести гіперкератоз.

Що це за проблема? Все дуже просто. Шкіра стоп може стати дуже сухе. Якщо не вирішити цю проблему вчасно, на шкірі можуть утворитися тріщини. Саме з цієї причини необхідно потурбуватись про своїх ногах ще до від'їзду. Інакше дрібні неприємності можуть перейти у великі, коли ви повернетеся з відпочинку.

Найкращий варіант для запобігання такої проблеми - це звернеться до хорошого майстра, який професійно зробить вам педикюр. Багато помиляються, плануючи час проведення процедури педикюру на день відбуття на курорт. Це в корені невірно: необхідно, щоб шкіра хоч трошки встигла регенеруватися. Інакше, як тільки ваші ноги стикнуться з гарячим піском, ви навіть можете отримати опік.

Засоби догляду:

  1. Найголовніше - зволожуючий крем.


    Щовечора необхідно наносити його, при цьому легко і ніжно масажуючи стопи. Важливо, щоб такий крем був призначений спеціально для ніг.

  2. По можливості - захопіть пілінг для шкіри ніг. З його допомогою можна отшелушить ороговілі місця, завдяки чому крем вбереться помітно швидше і краще.
  3. Щоб уберегти свої ноги від грибкових інфекцій, необхідно взяти дезінфікуючий лосьйон, можна крем зі схожим дією. Наносити його на шкіру стоїть перед відвідуванням басейну, сауни, а також і після прийняття таких процедур.
  4. Одне з корисних на відпочинку коштів, яке захистить ваші ніжки - дезодорант. Можна взяти тальк або крем з дезодорує.

До речі, якщо у ваших планах передбачається провести літній період на роботі, використовуйте освіжаючий спрей. Він зніме втому, значно поліпшить кровообіг.