Наручний годинник ще давно стали для багатьох не просто предметом необхідності, а модним аксесуаром, який говорить про стиль і престиж його власника.

Однак, у той час як багато виробників годин придумують гарний дизайн і витончені шрифти, інші виявляють кмітливість. А говоримо ми про нові годинах з дзеркальним циферблатом, які нещодавно придумали сучасні інженери!
Vanity Mirror Watch - ось назва цього шедевра. Модель має повністю дзеркальний циферблат і замінює звичайне дамське дзеркальце. Якщо вам раптом знадобилося поправити макіяж або просто подивитися на себе кохану, просто використовуйте ці години.

Залишається лише одне питання: а де ж показується час, якщо замість циферблату дзеркальце? Все просто, дзеркало на годиннику має спеціальні яскраво-червоні світлодіоди, за допомогою яких і відображається час при необхідності.

Годинник з дзеркальним циферблатом - це воістину геніальний винахід і відмінний подарунок для кожної дівчини.

А які ж години стануть відмінним подарунком солідному чоловікові? Звичайно ж дорогі наручні годинники класичного типу.


За посиланням можна дізнатися ціни на чоловічі золотий годинник і купити вподобану модель. Чоловіки завжди віддають перевагу більш строгий стиль, мінімум деталей і чіткість ліній, тому вони вони будуть в захваті від благородних металів.