Який салат стає святковим прикрасою будь-якого свята і не обходиться ні без єдиного торжества? Звичайно ж, це всесвітньо відомий смачний салат "Олів'є". Проте в кожному будинку його готують по-своєму, змінюють кількість інгредієнтів, щось додають, а щось не доповідають. Давайте ж дізнаємося, як готується Олів'є в різних сім'ях.

Салати "Олів'є" з історії.

До цих пір невідомо, який справжній рецепт салату "Олів'є", але збереглися кілька рецептів з куховарських книг тих часів, коли ще був живий месьє Олів'є. Старовинний рецепт номер 1. Для нього вам будуть потрібні половина рябчика, пара картоплин, один огірок, кілька ілстов салату, 3 ракові шийки, невелика ложка капорци, півтори ложки Провансаль, чверть склянки ланспік і 5 штук оливок. Погодьтеся, що це вельми незвичайний рецепт Олів'є.

Старовинний рецепт номер 2. Цей рецепт більш "свіжий", але такий же загадковий: пара рябчиків, телячий язик, салат, 25 варених раків, трохи паюсной ікри, півбанки пікулі, стільки ж - сої кабуль , пара свіжих огірків, 5 яєць, трохи каперсів, соус провансаль і прованське масло. Цікаво, що соус повинен бути строго французькою оцті, який роблять з 2 яєць. Радянський рецепт салату. У радянському і звичному для росіян Олів'є були зовсім інші інгредієнти: яйця, якими замінялися ракові шийки; Докторська ковбаса, якими замінялися м'ясо рябчиків; мариновані огірки замінювали свіжі огірочки, зелений горошок заміняв каперси, та й оливки теж; картоплю.


Цей салат був популярний за рахунок свого смаку, аромату і вартості, що вкрай важливо було для радянського народу.

Сучасний салат "Олів'є".

Зараз Олів'є, так само як і раніше, роблять по-різному. Але в більшості своїй, рецепти схожі межу собою. Хоча пропоную вам для інтересу відтворити найперші салати "Олів'є", за описаним вище рецептами. Інгредієнти для сучасного Олів'є: 5 шт. вареної картоплі, 3 шт. відвареної моркви, 6-8 шт. варених яєць, 400-500 гр. ковбаси без жиру ("Докторська", "Молочна"), 5 шт. солоних або маринованих огірків, банку консервованого зеленого горошку, майонез. Майонез може бути будь-яким, хоча досі великим попитом для заправки салатів користується майонез під назвою "Провансаль". Всі підготовлені інгредієнти подрібнити і перемішати. Розкласти салат по салатницю, посолити і заправити майонезом, можна посипати зеленню або прикрасити горошком. Багато в салат "Олів'є" додають пару штук ріпчастої цибулі, замінюють ковбасу такою ж кількістю м'яса, і прибирають зі складу моркву.