Відомий швейцарський дизайнер Консуело Кастильони (Consuelo Castiglioni) дозріла-таки на розширення граней своєї fashion-діяльності. Вперше в рамках створеного цією жінкою успішного модного бренду Marni буде випущений аромат, що отримав просту і нехитре назву на честь себе коханого, тобто "Marni".

Дебютне творіння будинку Marni створювалося під заступництвом іменитої й авторитетної компанії Estee Lauder. Народженням своєї оригінальної та інноваційної формули аромат зобов'язаний талантам відомого парфумера Даніели Роше-Андріер (Daniela Roche-Andrier).

"Наш парфум-першовідкривач - це виражений в благоухающей серпанку традиційний стиль Marni! Перш за все, його відрізняє особлива індивідуальність.


Шанувальниці нашої марки виглядають сучасно, вишукано і злегка ексцентрично. Вони завжди на висоті, незважаючи на те, що наш стиль не завжди слідує останнім тенденціям моди ", - в подібному дусі відгукнулася Консуело Кастильони про свій новий продукт.

Рекламним втіленням релігії в дусі Marni стала відома бразильська модель Ракель Циммерман (Raquel Zimmermann).

Парфумерна композиція "Marni" відносить його до сімейства східних, деревних ароматів. Складовою частиною цієї благоухающей субстанції стали деревні акорди, букет з пряних нот, нюанси троянди і ладану.

Аромат "Marni" буде випускатися в концентрації Eau de Parfum. Обсяг флаконів складе 30 мл, 60 мл і 125 мл.