Коли тільки з'явилися у продажу цукерки "Рафаелло", світ ніби збожеволів. Це й не дивно, адже вони дуже смачні, у них цікаве оформлення, красива упаковка, і самі по собі вони - просто пальчики оближеш. Але як ви можете помітити, якщо постійно купувати такі цукерки можна розоритися, тому вмілі кулінари зметикували як приготувати Рафаелло будинку.

Якщо вас зацікавило це питання, значить ця стаття для вас! Інгредієнтів не так багато, як могло б здатися, тому у вас домашнє Рафаелло вийде не тільки смачним, але і недорогим. Можливо, в домашньому приготуванні ці цукерки сподобаються вам більше! Отже, як приготувати Рафаелло?

Склад цукерок Рафаелло.

Щоб зрозуміти, як приготувати Рафаелло, необхідно уточнити в першу чергу його складу. З чого ж виходять ці смачні й улюблені всіма цукерки Рафаелло:

1. Кокосова стружка 250 грам,

2. Вершкове масло 50 грам (чверть пачки),

3. Згущене молоко (густа) 1 банка,

4. Мигдаль (жмені мигдалю буде достатньо).

Більшість з інгредієнтів Рафаелло завжди є в наших будинках, тому немає нічого складного в тому, щоб приготувати Рафаелло по-домашньому.

Як приготувати Рафаелло.

Зараз починається найцікавіше: як приготувати Рафаелло по-домашньому.


Рецепт не складний, тому не бійтеся пробувати і сміливо за приготування цукерок:

1. Згущенку перелийте в невелику каструлю, додайте олію (його заздалегідь можна натерти на тертці) і поставте на водяну баню до повного розчинення згущеного молока і масла один в одному;

2. Злегка остудіть солодку масу і додайте до неї всього 200 грам кокосової стружки (не додавайте всю, інакше у вас не залишиться кокосової стружки для обсипання!), Все добре перемішайте, натягніть на ємність харчову плівку і приберіть її в холодне місце на пару годин, але ще краще - на всю ніч;

3. За годину до того, як дістанете з холодного місця прохолоджується масу, замочіть у воді мигдаль. Як ви знаєте, у мигдалю гірка шкірка, завдяки замочуванню її можна буде легко зняти. Тому через годину замочування мигдалю, очистіть його від шкірки;

4. Дістаньте їх холодного місця солодку масу (вона загусне), і скачайте з них невеликі кульки, всередину кожного з них вкладете по миндалине;

5. Обваляйте в кокосовій стружці кожен кульку і все готово. Щоб Рафаелло не розтануло, зберігайте його в холодильнику під харчовою плівкою.

Виходить, що підготувавшись з вечора, вже вранці ви можете поснідати з улюбленими цукерками. Особливо це порадує дітей у вашому домі.