Пам'ятаєте, як раніше всі любили плюшки з маком? Зараз час проходить, але наша любов до булочкам залишається. Ви знаєте, як приготувати плюшки з маком, якщо так, то як часто ви їх робите? Багато хто відмовляється від готування, т.к. це часом важко і незручно, але потрібно простий знайти хороший рецепт.

Ми такий рецепт знайшли і хочемо розповісти вам, як приготувати плюшки з маком. Готуються вони недовго, виходять такими, що відірватися від них буде складно. Тому записуйте рецепт в свою записну книжку і обов'язково скористайтеся ним, щоб порадувати себе і свою сім'ю смачною випічкою.

Як приготувати плюшки з маком: тісто.

Найважливіше в приготуванні випічки - це тісто. Воно дуже "вимогливе" до інгредієнтів, температурі навколо, часу та ін. Тому, якщо все зробити як слід, тісто вийде ідеальним. Для приготування тіста потрібні наступні продукти:

- Дріжджі сухі 1 пачка (дріжджі-момент),

- Майонез 4 столові ложки,

- Молоко півлітра,

- Борошно,

- Цукор 4 столові ложки,

- Вершкове масло півпачки,

- Сіль 1 чайна ложка,

- Яйця 2 штуки.

Яйця кладуться в тісто за бажанням, але можна не використовувати їх. Що стосується борошна, дивіться по консистенції, тісто має бути густим!

Як приготувати плюшки з маком: начинка.

Хочете знати, як приготувати плюшки з маком? Важливий інгредієнт тут мак.


Що потрібно для повноцінної смачної начинки для булочок з маком:

- Мак 300 грам,

- Молоко півсклянки,

- Мед 2-3 столові ложки,

- Масло 1-2 столові ложки.

Як приготувати плюшки з маком.

Давайте дізнаємося, як приготувати плюшки з маком: що нам залишилося зробити.

1. Замісити густе тісто. Важливо відзначити, що масло в тісто кладеться вже розтопленим. Змішайте всі інгредієнти, але борошно додавайте в останню чергу, щоб було зрозуміло, коли її достатньо,

2. Всі інгредієнти для булочок з маком зваріть до густоти і охолодіть,

3. Розкачайте пласт з тіста, зверху викладіть остигнула начинку і скрутіть трубочкою. Поріжте тісто на рівні шматки, або (щоб вийшла більш цікава форма булочок) зробіть на тесті кілька розрізів по краях,

4. Надішліть булочки в духовку до готовності. Щоб вони придбали гарний вигляд, змастіть булочки за 10-15 хвилин до готовності збитими яйцями, а зверху можна посипати цукром.

Якщо плюшки з маком стануть вам набридати, можна замінити макову начинку повидлом або спекти прості булочки без начинки - прісні булочки (вони не повинні бути солодкими). Так чи інакше, цей рецепт дуже простий, немає необхідності чекати, коли тісто підніметься кілька разів, потрібно просто замісити і приступати до приготування булочок.