У кожного час від часу трапляється на роботі аврал, а потім аналізуючи виконану роботу, з подивом помічаєш, що завдання, виконання якого у звичайній обстановці займало майже цілий день, було зроблено всього за пару годин. А це означає, що за певних умов продуктивність праці може бути значно вище.
Психологи стверджують, що якщо правильно розпланувати робочий день, то ви зможете зробити набагато більше, при цьому витративши мінімум часу.

Правильний ранковий настрій - чудовий початок шляху до успіху. Приділіть кілька хвилин тому, щоб почитати свій гороскоп на сьогодні і чітко сформулювати в голові свої цілі і те, що ви повинні зробити сьогодні для їх досягнення. Тому ранок не повинно бути занадто суєтним.

Встаньте трохи раніше, щоб встигнути зібратися. Долаючи дорогу до роботи бігом, на ходу дожовуючи пиріжок, а іноді і "закушуючи" кава сигаретою, ви ще півгодини робочого часу витратите тільки на те, щоб віддихатися і привести думки в порядок.

Також не варто починати день з обговорення з колегами переглянутого фільму або виставки, на якій ви вчора побували, це можна зробити в обідню перерву.

Розставте вашим справах пріоритети.


Спочатку виконуйте все найважливіше, складне і термінове, а потім вже беріться за вирішення більш простих завдань. Однотипні справи краще проробляти разом.

Не починайте нову справу, не закінчивши почату. Виняток становлять лише випадки крайньої необхідності, коли раптово за наказом шефа, зробити щось потрібно терміново.
Якщо вам потрібно дістатися з одного офісу в інший і ви не за кермом, час у пробці можна провести з користю, наприклад, зробити дзвінки .

Намагайтеся утримувати робоче місце в чистоті, всі речі і папери, які вам в даний момент не потрібні, краще прибрати, інакше можна витратити багато часу на пошуки в цьому хаосі всього необхідного .

Встановлюйте чіткі терміни для виконання поставлених завдань.

І, звичайно ж, не забувайте робити невеликі перепочинку, а перед виходом з роботи складіть собі план на наступний день.