Разом з традицією, яка починається з 1832 року, коли була заснована компанія Longines, вражаючі твори мистецтва створюються протягом 175 років, які завжди були вишуканими, що зуміли трансформувати маленький бізнес в легенду.

Longines, одна з найпотужніших годинних компаній в світі, відкрила для себе важливість маркетингової стратегії, коли справа доходить до всесвітньої популярності. Бренд, будучи членом Swatch Group SA, відомий як офіційний хронометр у багатьох світових чемпіонатах або партнер інтернаціональної спортивної федерації, виправдав себе високою відданістю, коли справа доходить до створення елегантних годин, віддаючи велику увагу деталям. Фактом, що компанія є відомою, є те, що копії Longines виробляються у великих кількостях.

Компанія засновує свою продукцію на трьох основних принципах: традиції, елегантність і спортивний дизайн. Перша категорія представляється такими моделями, як: Evidenza і Spirit, що належать Master Collection і Flagship Heritage, Clous de Paris, Conquest Heritage, або Les El? Gantes de Longines, що належать Heritage Collection.


Друга категорія представляє сучасну або класичну красу, представлена такими моделями, як: Dolve Vita, BelleArti, або, остання, яка демонструє великий професіоналізм, La Grande Classique de Longines. Третя категорія і одна з найважливіших, оскільки бренд в основному спеціалізується на спортивних аксесуарах, також є досить популярною. Головна мета Longines, без сумнівів, досягти перевагу і поліпшити виконання, і годинник, такі як HydroConquest, Conquest, GrandVitesse і Admiral підтримують цю мету. Інші приклади: наручний годинник Longines Weems Second-Setting Watch, Lindbergh Hour Angle Watch, Legend Diver і Istituto Idrografico R. Marina Watch.

Longines Weems Second-Setting виразно є захоплюючими, і однією важливою деталлю, доданою виробником для додання вишуканості, є витончений корпус, відполірований в 18K золоті.

Weems Second Setting екіпірований L699/ETA A07 автоматичним механізмом, прикрашений 24 рубінами.