Сумка - важливий аксесуар, що доповнює образ жінки. Важливо ще й правильно його вибрати.

На сьогоднішній день вибір сумок різноманітний. Є безліч відтінків, але найпопулярніші і завжди модні сумки коричневого, чорного і білого кольорів.

У літній час актуальні сумки світлих відтінків, а так само яскравих, таких, як червона, жовта, фіолетова, синя, зелена . Необхідно пам'ятати, що б колір гармоніював з одягом або аксесуарами.

Розмір сумки - важлива деталь при виборі. Від нього залежить місткість, зручність і гармонійність із загальним виглядом. Тому перш ніж купити сумку, визначте, де саме ви проводите більше всього часу.

Невеликий за розмірами клатчі ідеальні для вечірок, виходу в світ, а великі, об'ємні та мішкоподібні сумки більше підійдуть для відпочинку. На кожен день хорошим варіантом стане сумка середнього розміру. Вона буде відмінно гармоніювати з костюм, своїми габаритами не заважати при русі і не займати багато місця в машині.


Варто враховувати і комплекцію. Природно, що для тендітної і невисокою дами не підійде сумка мішкоподібна великого розміру.

Форми сумок бувають різні: від круглих до асиметричних. Але ніколи не виходять з моди сумочки квадратної і прямокутної форми. Вони універсальні для відпочинку і для роботи.

Залежно від матеріалу верху сумки залежить і зовнішній вигляд. Класика - шкіряна сумка матова. Дизайнери випускають сьогодні сумки із замші, шовку, лакові, хутряні, тому легко собі підібрати її на всі випадки життя. Прикрашають сумочки заклепками, стразами, бісером, аплікацією, принтом, ручки сумки бувають з металевих ланцюгів, стрічок. Найчастіше літні варіанти сумок багатше оздоблені. Якість сумки можна визначити, перевіривши підкладку, шви, фурнітуру. Все має бути виготовлено якісно, шви - рівними.

Красива, модна, стильна сумка додасть шарм її власниці, а правильно підібрана - підкреслить стиль пані та розповість про її смаку.