Що ви завжди із задоволенням купуєте до чаю? Напевно печиво і цукерки швидко приїдаються. Зате є такі кондитерські вироби, які не можуть набриднути, наприклад, мармелад. Крім того, зручно, що мармелад можна не тільки купити, але і зробити самостійно, і при цьому вийде нітрохи не гірше, ніж покупної мармелад.

Мармелад може бути м'яким, а може бути і твердим. Залежно від того, який результат ви хочете отримати, залежатиме процес приготування мармеладу. Тому варто спочатку визначитися, або зробити і той мармелад, і інший.

Як приготувати м'який мармелад.

Для того щоб приготувати м'який мармелад, вам будуть потрібні такі інгредієнти, як ягоди або фрукти, цукор, вода і трохи лимонної кислоти. Зазвичай кількість інгредієнтів розраховується виходячи з кілограма основного компонента, тобто фруктів або ягід. Що саме вибрати, вирішувати вам за бажанням. Це можуть бути і груші, і абрикоси, і полуниця, та ін. Отже, вам необхідно на кілограм основи мармеладу близько 0,6 кг цукру, склянку води і маленька ложка "лимонки". Великі фрукти необхідно порізати, видалити кісточки, серцевину та ін.

Не забудьте заздалегідь промити фрукти або ягоди. Коли все буде підготовлено, викладіть фрукти (ягоди) в каструлю, налийте воду і поставте на вогонь, накривши каструлю кришкою. Вам необхідно дочекатися розм'якшення інгредієнтів. Тепер дістаньте проварені інгредієнти і пропустіть їх, поки вони гарячі, через дрібне ситечко, краще - металеве. Ви отримаєте фруктове (ягідне) пюре, в яке необхідно додати цукор і почати знову варити. При цьому не забувайте помішувати рідкий мармелад, готовим ж він стане, коли консистенція стане густуватої.

Як приготувати твердий мармелад.

По суті, твердий мармелад необхідно готувати за рецептом м'якого мармеладу, тільки м'який мармелад стане лише основою, в яку додадуться пектинова заготовка.


Отже, приготуйте мармеладне пюре простим рецептом (як для м'якого мармеладу) в тих же пропорціях, що дані вище. Наприкінці приварювання мармеладу ви повинні не вимкнути доступ газу на плиті, а додати 150 грам пектиновой заготовки. Закінчення створення мармеладу настане, коли мармелад буде настільки густим, що перестане стікати з ложки, якою ви його помішували. Після цього можна вимкнути вогонь, а мармелад перекласти в підготовлені баночки або ємності, в які ви заздалегідь поклали папір.

З чого робити мармелад.

Якщо ви сумніваєтеся, які інгредієнти можна використовувати і змішувати для приготування мармеладу, ми можемо допомогти вам підказкою. Як ви вже розумієте, ви цілком можете використовувати "чисті" інгредієнтів, без змішування. Наприклад, вам точно сподобається мармелад з вишні, абрикосів, груші, журавлини, брусниці або апельсинів. Ви можете вибрати для приготування мармеладу будь-які фрукти і ягоди! Якщо ж ви бажаєте створити щось більш цікаве за смаком, тоді змішайте декілька компонентів. Так вам повинні сподобатися абрикоси і яблука, апельсини і лимони, груші та яблука, вишні та агрусу, сливи і смородини і багато іншого. Крім усього іншого, вам варто спробувати незвичайний мармелад, наприклад, з яблук і горіхів, або асорті з 3-5 видів ягід і фруктів. Важливо пробувати і експериментувати, тоді на вашому столі точно виявиться найсмачніший мармелад в світі. Тим більше, з часом ви зможете удосконалити рецепт під свою сім'ю, тобто відредагувати кількість інгредієнтів так, щоб ви отримали ідеальний мармелад для себе.

Не відмовляйте собі в задоволенні приготувати мармелад будинку і пригостити ним своїх близьких.