Вважається, що чорний колір настільки універсальний, що підходить будь-якій жінці, незалежно від віку, кольору шкіри, очей і волосся. Чи так це?

Сьогодні образ фатальної красуні майже неможливий без облягаючого чорного плаття з ризиковано довгим розрізом і відверто глибоким декольте. А трохи більше століття тому, в кінці XIX століття чорний колір був зовсім не такий популярний, як у наш час. Початок популярності чорного кольору поклало маленьке чорне плаття, створене великої Шанель.

Дуже скоро чорний колір завоював серця відомих дизайнерів, міцно влаштувався на подіумах показів мод і здавати свої позиції не збирається.

Хтось віддає перевагу чорний колір за його практичність, хтось вважає, що чорний колір не виходить з моди, хтось намагається з його допомогою замаскувати надмірна вага - причин по яких ми вибираємо одяг чорного кольору безліч. Однак чорний колір не тільки універсальний, але і підступний. І ось чому.

Чорний колір не тільки візуально зменшує обсяг фігури, але і підкреслює її рельєф. Щільно затягнувшись в тканину чорного кольору, ви продемонструєте оточуючим всі свої складочки, а також розвивається целюліт.

Крім складочок, чорний колір здатний акцентувати увагу публіки і на недоліках шкіри, простіше кажучи, він старить шкіру.


Не ризикуйте - доповніть елегантне чорне плаття яскравим хусткою, зав'язаним на шию або красивими бусами.

Якщо смаглява шкіра і карі очі не згадані в описі вашій зовнішності, то пекуча брюнетка, швидше за все, не ваш образ. Оберіть для свого волосся менш радикальний колір.

І нарешті, колір одягу не може не позначатися на нашому настрої, а повсякденний одяг навіть дуже улюбленого чорного кольору не надто сприяє оптимізму і впевненості в собі.

Хочете заощадити на покупці модних речей і придбати їх зі знижкою? Тоді оптовий продаж одягу для жінок - відмінний вихід. Ви не тільки купуєте багато стильного одягу з нової колекції за раз, але й отримуєте пристойну знижку! Адже красивого одягу багато не буває;)

Отже, будьте врівноваженими, не забувайте про світлих і яскравих акцентах і вас завжди буде супроводжувати захоплений шепіт: яка красуня! - Який би колір одягу ви не віддавали.