Красень, оточений водами Каллавеси.

Куопіо - туристичний і культурний центр "озерної" Фінляндії. Університетське місто, де життя б'є ключем, Куопіо дає притулок 96 тисячам своїх жителів і балує відпочиваючих озерної природою і різноманітною програмою для цікавого проведення часу, а також надає прекрасні можливості для шопінгу і розваг. До того ж до нього легко дістатися, тому сюди йдуть одноденні тури до Фінляндії з Санкт-Петербурга.

Оглядова вежа на горі Пуйо - найвидатніша (у всіх сенсах цього слова) місцева визначна пам'ятка. Саме звідси найкраще починати екскурсію по місту. Величний краєвид, який відкривається погляду з цієї висоти, залишить незабутнє враження в душі мандрівника: ось це природа, ось це озера!

Серце Куопіо - це торгова площа з критим ринком. Тут Ви найкраще можете відчути спосіб життя саволайцев: добродушну атмосферу, відкритий обмін думками, місцеві делікатеси від ряпушки до пирогів і "калакукко". Тутешня пристань кличе відправитися в круїз по мальовничих околицях архіпелагу - або ж прогулятися по блискучому білосніжним покривом величезному льодовому полотно, виткане природою.

В Куопіо все поруч: природа, культура, розваги і сервіс. Не треба витрачати даремно час на довгі відстані - може, в цьому причина добродушного фінського характеру?

Засинайте з посмішкоюна устах

Солодкі сни в приємній, що радує душу обстановці, доповнять ваше насолоду від відпустки.


Регіон Куопіо - один з найпопулярніших цілорічних туристичних об'єктів. Тут є де розміститися - на вибір пропонується понад 10 тисяч спальних місць, починаючи від висококласних готелів в центрі міста і кінчаючи котеджами на березі озера і недорогими хостеламі.

Чудова озерна природа пропонує відпочиваючим невеликий шматочок раю. Якщо Ви хочете провести час на лоні природи в тиші і спокої, виберіть приховану від очей хатинку - тут Ви зможете паритися в сауні, купатися, ловити рибу, загалом, черпати сили з навколишньої природи .. Якщо Ви любите розваги і активний відпочинок, забронюйте собі віллу в Центрі відпочинку, де Вам нададуть всі необхідні послуги.

Цілком можливо, що Ви захочете розміститися на хуторі, в романтичній селянському середовищі або ж у затишній приватній квартирі в центрі міста - варіантів безліч. Виберіть, що Вам подобається, і регіон Куопіо допоможемо здійснити Ваше бажання. Це Ваш відпустку і Куопіо із задоволенням зробить все можливе, щоб Вам було добре у нього в гостях!