Мабуть, в кожному будинку є непотрібні речі. Одяг, який ви вже ніколи не будете носити, застаріла побутова техніка або меблі. Але якщо речі вам не потрібні, це не означає, що вони більше нікому не знадобляться.

Можливо, наприклад, такі речі продати. Так можна допомогти людям придбати необхідний їм предмет, та й самим трохи заробити.
Найпростіший спосіб це зробити - викласти інформацію про свої товари в інтернет, наприклад, безкоштовно подати оголошення в Нижньому Новгороді про продаж того чи іншого товару. Сайт Slando.nnov.ru має дуже велику аудиторію, і напевно ви позбавитеся від старих непотрібних речей дуже швидко, особливо якщо не завищувати ціну.

На даний момент ресурсів, що спеціалізуються на продажі старих речей, в мережі достатню кількість . Як це зробити? Спочатку речі потрібно підготувати. Розсортувати по категоріях, привести в пристойний вигляд. Після всього цього сфотографувати, причому з різних ракурсів.

Потім оброблені фотографії викласти на ресурси, на яких продають старі речі.


Вибір великий - це і загальні популярні сайти і соціальні мережі. Дитячі речі можна вдало продавати на спеціальних дитячих сайтах в розділі барахолка.

Заливаючи фотографії на сайт, не забудьте придумати відповідний рекламний текст. Обов'язково вказати ціну, описати призначення речі, її стан. З приводу ціни поговоримо окремо. Не варто сильно занижувати або завищувати ціну, встановіть її в середньому діапазоні. Обов'язково позначте, чи можливий торг. Отже, залишилося тільки вказати телефон і чекати дзвінка.

Більш цінні речі, наприклад апаратуру, можна здати в скупку. Можна навіть розмістити безкоштовні оголошення на стендах або розвісити їх на стовпах. Спосіб не найнадійніший, але чому б ні?

Не поспішайте викидати старі речі, може бути на них ще вийде заробити. Вдалих вам продажів!