Любителі прикрас знають, що дуже часто звичайна якісна біжутерія за своєю красою і вишуканістю не поступається справжньому ювелірні прикраси, виконаному з дорогоцінних каменів і металів.

Більше того, досить часто саме біжутерія виявляється на піку моди. Це відбувається з простої причини - вона дуже швидко реагує на нові напрямки сучасного стилю.

І саме тому стоїть питання - як же правильно носити біжутерію?

Кільце з великим каменем найкраще носити на вказівному або на середньому пальці руки. Але якщо пальці рук маленькі, то в такому випадку краще відмовитися від кільця з великим каменем.

Кілька кілець на одному пальці краще не носити. Зазвичай на одному пальці носять тоненькі ювелірні колечка.


При цьому зазвичай одне з них гладке обручку і поверх нього носиться більш красиве ювелірне кільце з цікавим візерунком або каменем.

Щодо браслетів. Моделі без будь-яких прикрас, камінчиків, найкраще носити вільно на руці. Якщо модель браслета має прикраси з каменів, то його найкраще носити високо на зап'ясті або навіть вище, куди можна підтягнути.

Якщо жінка любить надягати кольє, то для будь-якого кольє необхідно надягати відповідний одяг з відповідним декольте. Всі кольє має лежати на шкірі, але не на тканині.

Хочете прикупити яке-небудь красиве кольє або браслет з нових колекцій осінь-зима? Відвідайте цей інтернет магазин біжутерії та ювелірних прикрас, де продаються стильні прикраси за дуже низькими цінами!