Майонез - це чудова заправка для багатьох салатів, необхідна складова для багатьох страв і деколи навіть для печива. Однак про те, що у покупного майонезу дуже багато мінусів знає кожен, тому багато хто просто відмовляються від нього. Але навіщо так кардинально чинити, якщо можна замінити шкідливий магазинний майонез власним виробом - домашнім майонезом. Такий майонез готується з інгредієнтів вистояти в кімнаті, а простоїть він у холодильнику в закритій ємності близько 6-7 днів.

Інгредієнти для домашнього майонезу на яєчних жовтках.

Для яєчного майонезу, який готується вдома, вам буде потрібно не так багато інгредієнтів. Візьміть 2 курячих або перепелиних яйця, з них виділіть жовтки, вам будуть потрібні саме вони, так само приготуйте всього пів чайної ложки гірчиці, соняшникова олія - близько 100 мл. Так само знадобиться трохи лимонного соку і по дрібки солі і цукру.

Приготування домашнього майонезу на яєчних жовтках.

Отже, для приготування домашнього яєчного майонезу озбройтеся міксером і збийте приготовані жовтки з цукром і сіллю. Далі додайте гірчиці і знову добре збийте складові міксером. А ось рослинна олія в майбутній домашній майонез необхідно вводити дуже повільно, акуратно.


Якщо все зробите правильно, то ніяких грудочок не з'явиться, і відразу ж проявиться однорідність маси. Коли маса стала густуватої до того ступеня, яку ви б і бажали, потрібно влити в неї лимонний сік. Після ще одного використання міксера ваш майонез готовий до вживання.

Інгредієнти для швидкого домашнього майонезу.

Для такого майонезу вам потрібно всього одне куряче або перепелине яйце, гірчиця з пів чайної ложки, 100 мл рослинного масла, щіпка солі і цукру і трохи лимонного соку. Як ви вже можете помітити, в даному рецепті швидкого домашнього майонезу змінюється тільки кількість і складова яєць, тут використовується всього 1 яйце, причому разом з білком!

Приготування швидкого домашнього майонезу.

Щоб приготувати такий швидкий майонез вам варто вибрати не міксер для роботи, а блендер! Змішайте відразу яйце, сіль, цукор і гірчицю до однорідності. Після цього потроху вливайте в масу масло, після чого додайте лимонний сік і збивайте до останнього, поки результат не стане очікуванням. Якщо майонез вийшов рідкуватим, просто додайте ще рослинного масла. Такий майонез так само зберігається в холодильнику.