приготування їжі в каструлі або на сковороді нікого не здивуєш, Звичайно, ці прилади необхідні для будь-якої кухні, але для того, щоб приготувати воістину смачні ласощі , слід використовувати посуд давніх часів, яка зараз знову стає популярною, наприклад, чавунний казан.

Незважаючи на те, що виробники пропонують п'ять типів казана, далеко не всі вони нагадують дану посуд в тому розумінні, до якого люди звикли. Перший варіант - кастрюлеобразний з антипригарним покриттям, який дуже далекий від ідеалу, оскільки покриття швидко псується через сильного нагрівання, відшаровується і потрапляє в їжу, а це може стати причиною отруєння людини. Решта три типи також мають багато недоліків, тому оптимальним варіантом є чавунний казан.

Звичайно, можна спробувати пошукати такий у бабусі на горищі, який вже десятки років там припадає пилом. Така знахідка - це справжній скарб, тому що, метал, з якого казани раніше виготовлялися, дуже міцний, стійкий до впливів різного роду і може використовуватися для будь-яких кулінарних цілей. Якщо ж знайти такий не вийшло, то можна купити казан в будь-якому спеціалізованому магазині або великому гіпермаркеті. Але природно на розум приходити питання - як же вибрати казан і відрізнити якісний товар від недовговічною підробки?

Для початку слід визначитися для якої кількості людей цей казан буде призначений, якщо на 4- 6 осіб, то достатньо буде взяти 7-8-літровий казан.


Якщо ж він буде використовуватися для пікніків, зустрічей з друзями і поїздок на дачу, то краще брати посуд об'ємом в 18-20 літрів, щоб вистачило на всіх. Також слід визначити місце використання, оскільки якщо посуд передбачається для кухонної плити, то краще казан чавунний купити з плоским дном. Але якщо він буде застосовуватися для приготування їжі на вогнищі, то краще брати округле дно, щоб продукти рівномірно нагрівалися.

Перед покупкою слід ретельно вивчити казан на наявність пошкоджень, перекосів, дефектів лиття і нерівностей внутрішньої поверхні. Якщо на ньому є іржа, дрібні черепашки, машинне масло, то це абсолютно нормально. Все це віддалиться після процедури підготовки казана до використання, головне, щоб не було глобальних дефектів, оскільки перекошений казан буде дуже важко використовувати, як на плиті, так і на багатті.

Але в цілому, дана посуд ідеально підходить тим, хто хоче відчути смак справжнього плову та інших подібних блюд.