Скляний посуд дивно красива і нарядна. З її допомогою можна сервірувати як романтичну вечерю, так і стіл для величезного числа гостей.

Навіть поборники здорового способу життя не зможуть висловитися проти таких приладів: скло виготовляється з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих компонентів.

Воно може бути прозорим, кольоровим, тонованим, з нанесеною гравіюванням або різними малюнками.

Скляні вироби дозволяють дизайнерам змагатися між собою у втіленні різноманітних ідей і фантазій. Мабуть, тільки посуд із скла може бути одночасно креативної та елегантною, не втрачаючи при цьому своїх функціональних характеристик. Така універсальність дозволяє використовувати її практично скрізь: від звичайних закусочних до шикарних фуршетів міжнародного значення. Кафе і ресторани можуть купити скляний посуд, яка ідеально підійде до інтер'єру, стилю закладу та рівню обслуговування.

Серед безлічі фірм-виробників добре зарекомендували себе Pyrex і Luminarc.


Їхні товари зі скла мають високу якість і красивим зовнішнім виглядом.

Сучасні технології дозволяють випускати особливо міцну скляний посуд, яка не б'ється при ударі об підлогу. Такі вироби особливо порадують сім'ї з маленькими і спритними домочадцями.

Будь-яку скляний посуд варто купувати тільки в надійному спеціалізованому магазині. Тоді її високу якість і стильний дизайн зможуть довго радувати всіх членів сім'ї.

Процес перетворення в красиве прозоре скло досить трудомісткий, це відноситься як і до посуду, так і до будь скляним речам . Велику роль відіграє якісна поліровка оргскла для надання йому красивого блиску. Лазерну різка, гравіювання і полірування скла виробляє рекламна група "Апельсин".