Варення, повидло, джем - це те, що люблять всі діти і багато дорослих. Але не всі дорослі розуміють, як правильно готувати джем, щоб він вийшов в міру густим, і дуже смачним. Так що як мінімум для різноманітності у вас має бути вдома пара баночок джему для себе, дітей, онуків, гостей. Та й якщо ви самі в чистому вигляді джем є не будете, то завжди можна спекти пиріжки з солодкою начинкою, куди відмінно впишеться джем, завдяки своїй густоті, тому НЕ витікатиме через тісто!

Джем з абрикосів.

Багатьом без сумніву сподобається приготований за цим рецептом джем з абрикосів. Абрикоси легко можна замінити на будь-які інші плоди, ягоди і фрукти. Отже, на один кілограм абрикосів потрібно 2-3 склянки цукру, і трохи води, буде достатньо близько півсклянки. Рецепт насправді дуже простий, необхідно тільки добре помити абрикоси, очистити їх від кісточок.

Це можна зробити або руками надавлюю на абрикоси, або акуратно розрізаючи їх навпіл. Далі додайте води в ємність з абрикосами і поставте її на вогонь, так варіть близько 10 хвилин, після чого додайте сахарок і тепер варіть джем до тих пір, поки він не загусне. Відразу після того, як джем досяг потрібної консистенції, його можна закрутити по банкам або подати тут же до столу.

Як зрозуміти що джем готовий?

Часом ми помиляємося і вимикаємо вогонь перш, ніж джем дійсно приготувався.


Щоб зрозуміти чи готове блюдо, необхідно взяти крапельку джему і помістити її на холодне блюдце, якщо крапля не розпливлася по страві, значить, джем готовий!

Поради з приготування джему.

При приготуванні джему багато що може означати посуд, найкраще вибрати тазик, тому у нього широка поверхню і волога легко і швидко йде. Для багатьох буває важко знайти потрібний таз, т.к. найкраще вибрати такий, як були раніше, за часів Радянського Союзу. Щоб джем легко готувався, чи не варіть за раз більше 4 кг абрикосів або інших плодів, тому коли джем почне густіти, його буде все важче перемішувати і він може пригоріти. Якщо ви любите відчувати смак самих фруктів, а не солодощі взагалі, то вам необхідно зменшити кількість цукру і на кілограм плодів брати всього склянку цукру. Зберігати баночки з джемом стоїть в підвалі або іншому прохолодному місці, якщо тільки ви не варіть джем з горобини. Слідкуйте за тим, що джем в процесі готування завжди кипів, але не сильно, можливо доведеться постійно змінювати рівень газу на плиті, але це не складно!