Скільки людей - стільки і рецептів. Це стосується і вінегрету. Початковий варіант салату не надто походить на те, що готують в сучасних будинках. Але це нас не бентежить, навпаки, вінегрет ми дуже любимо і цінуємо і готові радувати їм близьких якомога частіше.

Давайте розберемо з вами процес приготування популярного салату "вінегрет", який можна приготувати як до простого обіду, так і до святкового столу. Головне - терпіння, тому один з інгредієнтів вариться дуже довго. Це стосується буряка, яку варто зварити напередодні ввечері, а всі інші складові салату - в день приготування.

Інгредієнти для салату "Вінегрет".

Щоб приготувати вінегрет, особливо незвичайних інгредієнтів не знадобиться. В основному, все є в холодильнику або в погребі у кожного. Вам потрібно пара штук буряків, 2-3 невеликі морквини, 2 великих або 4 дрібних картоплі, 200 грам солоних огірків, велика цибулина. Це з того, що у вас вдома точно є. Якщо немає солоних огірків - замініть їх маринованими. Або докупіть разом із ще один інгредієнтом для вінегрету - квашеною капустою. Для заправки вінегрет заливається олією, і не забудьте про сіль, щоб салат став більш смачним.

Приготування салату "Вінегрет".

Щоб приготувати з отриманих інгредієнтів салат "Вінегрет", їх спочатку потрібно приготувати, придбати, зварити. Варити вам доведеться майже всі що становить, винятками стануть лише огірки, цибуля і капуста.


Буряк, як ми вже говорили, необхідно відварити заздалегідь, щоб в день приготування салату вам не довелося б довго чекати, адже буряк вариться довго, близько 1-1,5 годин. Можете порізати буряк на невеликі частини і зварити швидше. У день приготування салату відваріть так само картоплю до готовності. В іншій каструлі відваріть моркву. Можна відварювати овочі в одній каструлі, але врахуйте, що картопля звариться швидше, так що перевіряйте картоплю на жорсткість рідше, а діставайте з води - раніше. Спробуйте на смак вашу квашену капусту, особливо якщо її готували не ви. Вона може бути пересолений, тоді варто її гарненько промити. Якщо капусту маринували ви, подивіться: може її варто подрібнити, а ось покупна капуста найчастіше вже нашаткувати так, як слід. Тепер поріжте всі інгредієнти для вінегрету: і цибулю, і огірки, і буряк, і морква з картоплею. Пам'ятайте, що від буряка сильно брудняться руки, так що при нарізці або при перетирання буряка використовуйте рукавички, або простий целофановий пакет. Тепер змішайте всі інгредієнти в одній страві, посоліть, якщо це буде потрібно і полийте рослинним або оливковою оливою. Після чого перемішайте складові салату "Вінегрет" і залиште в холодильнику на 30-40 хвилин для охолодження. Подавайте до столу, посипавши салат зеленню.