Що таке ватрушка я дізналася від мами: вона дуже смачно пекла ці здобні вироби. Зараз ватрушками мало кого здивуєш - в кожному продуктовому магазині десяток видів ватрушек від різних виробників. Але якщо зробити ватрушки самої, вони вийдуть набагато смачніше, свіже, м'якше, та й начинки в них буде точно більше. У питанні як приготувати ватрушки велике значення має вид і розмір ватрушек. Якщо ви не знаєте, ватрушки - це здобні круглі вироби, хоча їх можна робити і з дріжджового або прісного тіста.

Вони невеликого розміру, незакриті зверху шаром тіста, у них лише злегка підняті боки. Усередині ватрушки традиційний наповнювач - сир. Проте можна знайти ватрушки зі згущеним молоком, повидлом і пюре. Давайте ж дізнаємося, як приготувати ватрушку із здобного тіста з сирною начинкою. Найкраще почати з найпростішої ватрушки - "Ярмарок", вона великого розміру, схожа на пиріг.

Як приготувати ватрушки: тісто.

Хочете знати, як приготувати ватрушки, почніть з тіста - це основне в рецепті приготування ватрушок. Що потрібно для приготування тіста для ватрушек:

- борошно 1 склянка,

- вершкове масло 2 столові ложки

- яйця 2 штуки,

- цукор трохи більше половини склянки,

- сметана 1 склянка,

- сода половинка чайної ложки.

Як приготувати ватрушки правильно? Для цього необхідно вірно замісити тісто. Всі розрахунки ведуться з того, що ви користуєтеся склянкою 250 мл. Для того, щоб все зробити як слід, необхідно розтопити вершкове масло, половину цієї олії змішати з половиною борошна, окремо змішати яйця з цукром, а потім змішати сметану, соду, і що залишилися частини масла і муки.


Вводити все змішані інгредієнти в одну ємність необхідно акуратно, поступово замішуючи густовато тісто.

Як приготувати ватрушки: начинка.

Зараз необхідно приступити до приготування начинки. Насправді, як приготувати ватрушки смачними, якщо начинка буде м'яко кажучи «не дуже»? В тому то й справа! Дуже важливо зробити начинку правильно. Для приготування начинки для ватрушки потрібно:

- сир півкілограма,

- яйця 3 штуки,

- цукор трохи більше половини склянки,

- манна крупа 1 столова ложка.

Всі інгредієнти необхідно перемішати до однорідної маси і начинка готова !

Як приготувати ватрушки.

Ось ваше тісто на ватрушки вже готове, начинка так само вже стоїть на підході. Що залишається зробити, як приготувати ватрушки з того що є? Раз вже ми задумали приготувати одну велику ватрушку, тоді візьміть велику круглу форму, змастіть її злегка рослинним маслом і присипте борошном (так тісто не буде прилипати у формі для випічки і з приготування ватрушки її буде легше витягнути з форми).

У середину форми для ватрушки влийте все тісто, яке зробили, дочекайтеся поки воно займе всю форму або допоможіть йому самі.

Після цього в центр форми з тестом акуратно викладіть рівномірним шаром сирну начинку. Відступайте по 2-3 см від краю тесту, щоб утворилися бортики.

"Напівфабрикат" ватрушки готовий. Залишилося запекти ватрушку при 180-200 градусах в духовій шафі близько півгодини.