Чай є унікальним творінням подарованим людству природою. І смак цього напою дуже часто залежить не тільки від його якості і сорти, але і від правильності процесу заварювання. У Стародавньому Китаї твердили, що через 20-ть хвилин після заварки з чаю виходить отрута гримучої змії. Так само вони знали, Як правильно заварювати чай. Тому дуже важливим є дотримання всіх правил і традицій в процесі заварювання чаю.

У більшості випадків першим запорукою правильності проведення цієї процедури вважається використання якісної води. Китайці, які знають толк в чаї, вважають, що для цього найкраще брати горноключевую і джерельну воду. Природно в наших сучасних умовах знайти джерельну воду досить проблематично. Однак є можливість поліпшити якість водопровідної води.

Як чистити воду.

За відсутності вдома фільтра - засоби для очищення води, воду з-під крана можна набрати в якусь відкриту ємність і на кілька годин залишити відстоюватися. Дуже жорстка вода також не придатна для заварювання чаю. Пом'якшити її можна шляхом додавання в неї невеликої кількості цукру, солі, або соди. До речі це додасть чаю відмінний аромат. Для заварки чаю можна використовувати дистильовану воду, що витягає з чайного листя весь аромат. Завдяки цьому приготований чай буде насиченим і ароматним.

Який повинен бути чайник для заварки.

Чайник для заварки чайного напою повинен бути зроблений з порцеляни. Не рекомендовано застосовувати металеві ємності. Воду для заварювання необхідно знімати з вогню тільки тоді, коли вона почне біліти від бульбашок. Довго кип'ятити воду не варто. А заливати чайний напій ще киплячою водою суворо забороняється! При температурі в сто градусів всі корисні елементи, які містяться в чайному листі, руйнуються. Також не можна двічі кип'ятити воду для чаю.

Заварювання чорного чаю.

Заздалегідь обполосніть чайник, призначений для заварювання, а також просушіть його.


На не дуже великому вогні закип'ятіть воду (тільки свіжу). Як тільки вона побіліє від кип'ятіння, її потрібно зняти з плити і дати охолонути до 60-70-ти градусів. Поки вода буде остигати, візьміть заварний чайник і кілька разів сполосніть його гарячою водою. Потім покладіть в нього сухі чайне листя, дотримуючись розрахунку, що на чашку води необхідно використовувати одну чайну ложку напою. Поклавши сухий чай, не потрібно відразу ж заливати його гарячою водою. Дайте йому полежати в теплому вологому чайнику приблизно одну хвилину. Потім наповніть чайник з заваркою на дві третини остигнула до необхідної температури кип'яченою водою, накрийте його кришкою, а зверху покладіть серветку, причому таким чином, щоб вона прикрила носик чайника. Чорний чай не повинен настоюватися більше 5-ти хвилин, тому через приблизно пару хвилиночок зніміть серветку і долийте в чайник окропу. Доливати воду необхідно так, щоб між водою і кришкою чайника залишалося деякий порожнє місце. Після цього знову закрийте посуд для заварювання і накрийте її серветкою. Через кілька хвилин долийте в чайник води доверху. Якщо під час заварювання чаю утворилося пінка, значить, процес проходить правильно. Пінку видаляти не варто, оскільки вона містить велику кількість корисних мікроелементів. Давши чаю настоятися просто розмішайте утворилася пінку.

Заварювання зеленого чаю.

Єдиним розходженням у процедурах заварювання чорного і зеленого чаю, є те, що зелений напій необхідно заварювати протягом 8-10-ти хвилин. Заливати чайник слід близько 3-4-х разів: спочатку заливка - сантиметровим шаром води з витримкою в пару хвилин; потім - до половини чайника - через 3-4 хвилини; Третій заливка - і знову десь хвилини через три - до самого верху або до? чайника; останній процес заливки - через 2 хвилини - доверху.