Кухня - це місце, де ви можете проявити всю свою творчість, показати настрій і стати собою. Причому це стосується не тільки жінок, чоловіки часом так само люблять самовиразитися саме біля плити. Таких чоловіків менше, проте, їх дамам дуже пощастило .. Однак не завжди наше самовираження призводить до грамотного кінця, в чому ж справа?

Можливо, ми занадто зайняті іншими справами, у нас може бути і поганий настрій. Однак здебільшого причина в недосвідченості: готувати подобається, а виходить поки не дуже. Звичайно, щоб це виправити коштує більше тренуватися і дізнаватися ті чи інші таємниці приготування страв. Отже, давайте прямо зараз розкриємо всі таємниці: як правильно діяти на кухні?

Задимлення від масла.

У початківців кулінарів не відразу все йде як по маслу. Навіть, навпаки, від масла на кухні часом починається справжній "армагедон". Масло перегрівається і починає диміти, а поки ви побачите це, зрозумієте, що варто почати приготування їжі, вся кухня вже буде в кіптяви. Причина в тому, що багато кулінари радять спочатку загострити сковороду з маслом. Насправді, якщо так перегріти масло, воно може виявитися гірким на смак, втрачає корисні властивості, а вже якщо почне коптити в кімнату - тут варто зрозуміти, що процес іде не так. Вам необхідно гріти масло не до тих пір, поки воно не закипить, а до стадії легкого шипіння.

Перевантаження сковороди.

Багато господині і кулінари намагаються розправитися з блюдом якомога швидше, або бажають наготувати відразу найбільше. Виходить, що на сковороду відправляється занадто багато інгредієнтів. Так на сковороді виявляється так багато всього, що і перемішувати то доводиться дуже акуратно і важко, що призводить до підгоряння і вивалювання продуктів на плиту. Крім того, якщо ви смажите картоплю, наприклад, то після всього цього він стане не "смаженою картоплею", а картопляної кашкою.


Так що, якщо бажаєте зробити більше тієї чи іншої страви, робіть кілька порцій в різний час: зараз трохи затримайтеся, зате потім будете насолоджуватися результатом.

Як правильно перемішувати.

Цікаво, що для приготування страв важливо знати про те, як правильно перемішувати інгредієнти. І мова навіть не про процес змішування складових для тіста, наприклад, а про перемішуванні вже в процесі останнього приготування. Якщо перемішувати часто, ви отримаєте кашу, адже таке помішування дійсно годиться лише для приготування кашок. Перемішувати їжу варто періодично, даючи їй час підсмажитися.

Приготування м'яса за правилами.

Для того щоб приготувати смачне м'ясо, варто пам'ятати декілька правил по його готуванні. Так для початку м'ясо потрібно промити, щоб позбутися не тільки від слизу, а й від випадкового сміття. Після промивання м'ясо оберніть його паперовими серветками або рушником, щоб зайва волога вбралася в папір. Якщо ви готуєте м'ясо не на сковороді, а на грилі, то навіть якщо дуже хочете їсти, чи не нарізайте м'ясо відразу! Нехай шматочок гарячого приготованого м'яса трохи полежить. Справа в тому, що завдяки цьому, ваш стейк стане більш соковитим, за час поки м'ясо "відлежується", його внутрішній сік розтікається по всьому шматочку. Так невеликі шматки м'яса можуть лізь і 5 хвилин, а от шматки побільше інших можна відкласти і на 15 хвилин. Дізнайтеся у статті "Як правильно вибирати і готувати м'ясо нутрії" новий рецепт і спробуйте все зробити за правилами.

Приготування тіста для випічки.

Якщо ви часто готуєте печености, то вам просто необхідно знати про те, що довгий перемішування тесту - шкодить вашому результату. Справа в тому, що якщо замішувати тісто дуже довго, то ви не тільки замісіть все борошно в тісто, як і хочете, але і перетворите тісто в клейковину, що призведе до того, що печиво, наприклад, стане жорстким. Так що застосовуйте для змішування НЕ міксер для тіста, а свої м'які ручки.