Всі вже давно звикли користуватися звичайними формами для випічки з різних матеріалів. Природно, фурор справили м'які форми для випічки - силіконові форми. Які можна використовувати як для випічки різних пирогів, печива, булочок та іншого, так і для заморозки фруктів, ягід, овочів і т.д.

Що таке силіконова форма для випічки і заморозки.

Ви напевно вже встигли побачити і навіть придбати собі пару форм для випічки і заморозки. Виготовляються такі форми з силікону, без якихось добавок. Це зручно, адже не варто побоюватися, що при випічці з формою щось може статися, або вона якимось чином вплине на блюдо і т.д. Будь силіконова форма витримає температуру в духовій шафі до 250 градусів, а в морозильній камері холодильника до 40 градусів. Так що навіть якщо ви взимку або влітку винесете силіконову форму з вмістом на перестій, то з ними нічого не трапиться. До речі, для використання силіконової форми цілком підійде як стандартна газова плита, так і електрична, і навіть мікрохвильовка. У силіконової формі ви легко приготуєте і омлет, і м'ясо, і рибу, і запіканку, і пиріг. Крім того, силіконова форма для заморозки та випічки служить довго, однією вам вистачить на кілька років залежно від частоти використання.

Поради по початкового використанню силіконових форм.

Коли ви тільки-тільки придбали силіконову форму будь-якого розміру і форми, то вам необхідно приступити до підготовки форми до використання , перш ніж почати нею користуватися. Отже, навіть якщо ви придбали форму, яка була щільно упакована, вам необхідно промити силіконову форму. Для цього користуйтеся теплою водою. Можна також скористатися і гелем для миття посуду, але тоді доведеться добре сполоснути силіконову форму, щоб на ній не залишилося навіть краплі миючого засобу або мильного розчину. Після цього просушіть силіконову форму для випічки, і тільки в сухому вигляді її можна буде використовувати.

Як користуватися силіконової формою для випічки.

Як ви вже знаєте, форму для випічки спочатку потрібно промити і висушити.


Після цього змастіть її маслом, так процес виходу з форми блюда буде простіше. Коли почнете приготування, форму поставте відразу на деко, на якому будете щось випікати. Заливати форму необхідно на вже приготовлену підставку, тобто якщо ви хочете переносити форму, то переносите не її саму, а сам лист, на якому стоїть силіконова форма. Коли випічка готова, витягніть форму з духовки, але перед тим, як витягувати звідти ваш твір, дайте йому хоч трохи охолонути. Можна злегка відкопилив краю форми, щоб страва швидше охололо. Після цього процес вилучення випічки стане простіше. Коли форма вже без вмісту добре охолоне, її потрібно буде промити. Промивають силіконову форму за допомогою засобу для миття посуду. І пам'ятайте, коли використовуєте силіконову форму знову - змащуйте її соняшниковою олією, інакше страва може приставати до форми. Якщо ви користуєтеся кухонними приладами для виїмки приготованого блюда з форми, то краще, якщо це буде силіконовий прилад, пластиковий або хоча б дерев'яний.

Як користуватися силіконової формою для заморозки.

Якщо ви купуєте силіконову форму для заморозки, то тут так само варто знати кілька правил того, як нею користуватися, щоб вона вам якомога довше прослужила. Для початку форму для заморозки потрібно добре промити в теплій воді. Враховуючи, що найчастіше заморожують у формах саме воду, то ми поговоримо про неї. У силіконову форму налийте воду і поставте в морозилку. Якщо у вас в морозилці ящики з гратчастим дном, то підкладіть вниз якусь картонку, щоб поверхня стала рівною. Зручно те, що на відміну від інших форм, із силіконової форми лід вискакує легко. Якщо лід доведеться зберігати довго, то після заморозки закрийте форму з льодом харчовою плівкою.