Ось і наближається Новий рік, багато хто поспішає за незвичайними покупками в подарунки інтернет магазин або магазини свого міста, щоб знайти оригінальну статуетку Дракона або красивий свічник.

Завжди приємно дарувати подарунки, спостерігати за реакцією, дарувати близьким деякі миті щастя, особливо якщо подарунок ти зробила своїми руками.

Якщо ви творча людина, то включіть свою безмежну фантазію додайте дрібку кохання і сміливо беріться за різдвяний подарунок своїми руками.
Свої ідеї можете закінчити і завершити підказками з інтернету. Так ви вивчите техніку, яка раніше була вам не знайома.

Різдвяні радості

Різдво - один з найбільш чарівних, очікуваних і улюблених свят. Чому б саме в такий момент не зробити приємний презент близьким? Нехай це будуть приємні дрібниці, головне приділите цьому максимум уваги і любові.

Віддрукуйте фотографію, яка залишить приємні спогади, і зробіть для неї рамочку в тематиці Різдва з шишок або гілочок ялини.

Також можна використовувати розбиті ялинкові іграшки, просто роздробити скляну ялинкову іграшку, перетворивши її в блискучу крихту, і обклейте нею рамку.


Якщо ви боїтеся поранитися, то тоді поріжте на дрібні шматочки старі гірлянди, і попередньо злегка обмазавши рамку клеєм, акуратно посипайте крихти.

Різдвяні прикраси для дому.

Тематичним прикрасою для будинку і одночасно вашим подарунком може стати різдвяний вінок на двері. Ялинову вітрі скрутіть в коло, акуратно не поламати її, і перев'яжіть червоною стрічкою. Прикрасьте маленькими ялинковими іграшками, стрічками, фігурками. Не зайвим буде посипати гілку блискітками.

Свічки в подарунок на Різдво

У Різдво прийнято запалювати свічки. Не обов'язково бігти в магазин вже за готовими свічками, які часом іноді не по кишені. Можна вибрати прості прозорі свічки. Дно кошика прикрасьте ялиною та гірляндами, подбайте, щоб після можна було поставити в неї 3-5 свічок, і вони трималися досить стійко. Після того як свічки поставлені прикрасьте композицію намистом і фігурками. Подарунок готовий!

Ми запропонували вам свої ідеї, але ж це не все! Напевно у вас є цікаві ідеї, щоб порадувати друзів і рідних. Так не зволікайте, зробіть подарунок своїми руками!