Каштан - представник сімейства букових - бере свій початок на Балканському півострові. Але за довгі століття це дерево широко поширилося не тільки в місцевостях з м'яким теплим кліматом, але і в європейських містах з не самими ласкавими погодними умовами - Москві та Санкт-Петербурзі. Час цвітіння каштанів - кінець весни - початок літа. Плоди це дерево приносить приблизно в середині осені. Вони мають кулясту форму з шкіркою, посипаної колючками. Усередині оболонки може перебувати один-сім горіхів залежно від сорту.

Які каштани можна вживати в їжу

Існує два основних види каштана. Перший - нам всім знайомий кінський каштан або желуднік, який у жодному разі не можна намагатися приготувати. Він вирощується виключно в декоративних цілях. Другий вид - європейський чи посівної каштан, що росте в Малій Азії і Південно-Східній Європі. Плоди цього дерева багаті такими корисними елементами, як залізо, калій, мідь, а також фолієвої та аскорбінової кислотами.

У нашій країні поки деякі сприймають каштани як потенційний компонент нашого раціону. Але охочих урізноманітнити своє меню за рахунок незвичайних для нас продуктів стає все більше. Способів приготування європейського каштана можна нарахувати чимало, але одним з найпопулярніших є приготування смажених каштанів.

Перед тим як смажити каштани, їх потрібно помістити в ємність, наповнену водою. Спливли екземпляри є не придатними для вживання, їх потрібно викинути. Опустилися на дно плоди можете використовувати для подальшого приготування.

Приготування каштанів на сковороді

При кулінарній обробці каштанів потрібно пам'ятати, що всередині цих плодів міститься велика кількість рідини. При високих температурах сік стає паром і може просто підірвати горіх за рахунок зрослого внутрішнього тиску. Щоб уникнути неприємностей, плоди на третину глибини потрібно проткнути гострим предметом або зробити надріз у вигляді хреста на хвостиках.

Для приготування смажених каштанів візьміть сковороду без тефлонового покриття, вода та серветки.


Каштани потрібно викласти в сковороду, накривши їх мокрими серветками, щоб плоди не затверділи і не пересохли. Готують плоди на повільному вогні близько 25 хвилин, періодично їх перемішуючи. Можливий варіант приготування горіхів без використання серветок. У цьому випадку в сковороду налийте 3 - 4 столові ложки води.

Ступінь приготування визначається шляхом здавлювання горіха. Якщо оболонка піддалася і легко знімається, то каштани повністю готові. Плоди можна посипати цукром або сіллю, за бажанням.

Приготування каштанів в мікрохвильовій печі

Як смажити каштани за допомогою мікрохвильової печі? Легко приготувати каштани можна з використанням мікрохвильової печі. Для початку також зробіть надрізи на плодах. Викладені в ємність горіхи потрібно залити підсоленою водою приблизно на третю частину від обсягу плодів. Приготування страви займе близько п'яти хвилин. Готовність горіхів перевіряється стисненням. Важливим у вживанні каштанів є їх подача на стіл в максимально гарячому вигляді. При зниженні температури смак плодів швидко і різко втрачається. Тому готувати каштани в якості запасів не рекомендується.

У Європі каштани є популярним продуктом для пікніків, коли їх смажать прямо на відкритому вогні. Їдять горіхи, запиваючи молодим вином або що почав бродити виноградним соком. Смажені каштани - смачне і поживне блюдо, яке за своїми властивостями швидко насичувати організм подібно з блюдами з рису і картоплі.

Каштани годяться не тільки в їжу, але і для охдоровленія. Наприклад, каштани можуть допомогти при лікуванні геморою, дізнайтеся самі про це і перевірте.