Японська кухня у всьому світі набуває все більшої популярності. Але у багатьох, хто хоче до неї долучитися, виникає ряд питань. Як їсти суші або як їсти паличками страви японської кухні, які правила при цьому потрібно дотримуватися?

Японський етикет вживання суші

У Японії їсти суші прийнято цілими, а, що не відкушуючи від них по шматочку. Тому порції цієї страви роблять такого розміру, щоб їх було можна з'їсти за один раз. Чоловікам дозволено їсти суші як паличками, так і руками. Однак жінки в обов'язковому порядку повинні використовувати палички. У європейських ресторанах відвідувачам можуть подати звичні нам прилади - ножі та виделки. Однак є ними суші вкрай незручно.

Як їсти суші? Перед подачею страви в японських ресторанах прийнято давати гостям ошиборі - теплі вологі рушники, згорнуті трубочкою. Ошиборі несуть в собі не тільки практичне значення - очищення рук перед прийняттям їжі. Ці рушники символізують духовний настрій на прийняття їжі, очищення від негативної енергії. Після використання їх потрібно скласти так само, як вони були подані.

До суші прийнято подавати соєвий соус в маленьких пляшечках. Соус наливають у спеціальні ємності і маку в нього шматочки їжі. Гостру приправу васабі можна додавати в соєвий соус, а можна класти безпосередньо на суші.

До всіх блюд, за винятком десертів, в Японії прийнято подавати маринований імбир, який освіжає і дезинфікує ротову порожнину. До того ж, імбир дозволяє очистити смакові рецептори перед тим, як приступати до вживання нового виду суші.

Для вживання суші можна скористатися одним із способів. У першому випадку соєвий соус наливають у блюдечко. Суші маку в сою тією стороною, на якій знаходиться риба. В рот суші кладіть так, щоб верхній шар потрапив на мову. Деякі різновиди цієї страви їдять без соусу. Якщо ви хочете застосувати другий спосіб - візьміть листочок маринованого імбиру і гарненько умочіть його в соус.


Імбир вам буде служити пензликом, за допомогою якої соус розмазується по верхньому шару суші, який повинен потім лягти на вашу мову.

Як правильно користуватися паличками

Якщо ви зібралися їсти страву за допомогою паличок - хаши, то вам не обійтися без знання етикету використання цього столового приладу. Перед тим, як їсти паличками, обов'язково потренуйтеся:

  1. Палички потрібно тримати на відстані, рівному однієї третини всієї довжини хаши потовщеним краєм догори. При їжі рухається тільки верхня паличка, нижня нерухома.
  2. Ні в якому разі не передавайте суші кому-небудь паличками, оскільки у японців - це знак прощальній ритуальної церемонії. Передати суші сусідові по столу можна, просто подавши йому свою тарілку.
  3. Не можна залишати в суші вертикально увіткнені хаши - так роблять лише на похоронах.
  4. Паличками не можна протикати їжу, а треба ними підбирати шматочки. Якщо ви вибираєте собі шматок на загальному блюді, то спочатку визначте його поглядом, а потім вже візьміть.
  5. Паличками не можна розмахувати за столом і використовувати їх для вказівки на кого-небудь. Їх не можна кусати і облизувати.
  6. Якщо ви хочете перекласти шматочки їжі з іншої тарілки в свою, хаши повертають протилежним кінцем. Також до столу подають сервіровочні палички.
  7. Цим столовим приладом можна стукати, малювати в повітрі або на поверхні столу, посувати їм тарілку.
  8. Чи не затискайте палички в кулаці - для японців це виглядає як сигнал загрози.
  9. Після того, як ви закінчили приймати їжу, палички потрібно скласти на спеціальну підставку.

Знання етикету вживання суші вкрай важливо, якщо ви збираєтеся в ресторан або на зустріч з людьми, знайомими з японськими традиціями. Тому попередньо краще потренуватися у поводженні з паличками будинку.