Фахівці-косметологи рекомендують приділяти більшу увагу своїй шкірі після перетину 30-річного вікового рубежу. Таке правило в рівній мірі стосується як жінок, так і чоловіків.

Грамотний підхід до щоденної гігієни шкіри обличчя і тіла може дати відстрочку прояву вікових проявів, отже, посприяє продовженню молодості і свіжості зовнішнього вигляду людини .

Отже, якими процедурами радять не нехтувати косметологи? Освіта передчасних зморшок буде зведено до мінімуму, якщо:

  1. Чи не робити культу з умовно! Особливо це стосується вмивання з милом. Води змиває з поверхні шкіри не тільки шкідливі бактерії і бруд, але і забирає з собою необхідну вологу і ліпіди. В результаті шкірний покрив стає сухим, що провокує набагато більш швидка поява зморшкуватих утворень. Кращий спосіб очищення обличчя - це використання спеціальних очищувальних косметичних засобів, підібраних з урахуванням типу шкіри.
  2. Чи не примружуватися! Якщо зір не дуже хороше, то кращим виходом з даної ситуації стане покупка окулярів або контактних лінз.


    Одні й ті ж мімічні рухи, повторювані день у день при прищуривании очей, сприяють утворенню зморшок.

  3. Регулярно живити шкіру вітаміном С! На думку більшості вчених, цей сонячний елемент, що міститься в різних косметичних кремах і емульсіях, прекрасно захищає шкіру від фотостаріння, тонізує її, а також позбавляє від почервоніння та інших подразнень.
  4. Використовувати засоби, що містять фруктові кислоти! Ці натуральні речовини чудово підтягують шкіру, а також сприяють посиленню процесу регенерації клітин в нижніх шарах епідермісу.
  5. Відмовитися від куріння! Споживання тютюну згубно впливає на "самопочуття" шкірного покриву. Зокрема, через паління знижується синтез колагену, що призводить до млявості і в'ялості шкіри.