У наших широтах манго - плід екзотичний. Він має овальну форму, вагою до кілограма. Окрасою м'якоті стиглого плоду - яскраво-оранжевий, плід має яскраво виражений смак і дивовижний аромат. У їжу манго можна вживати як сирим, так і консервованим, запеченим, а також у вигляді соків і нектарів. Користь цих фруктів не викликає сумніву: вони використовуються як зупиняють кров засіб, для поліпшення мозкової діяльності, зміцнення серцевого м'яза. Дізнайтеся зараз, як вибирати і як є манго правильно!

Як правильно вибирати плоди манго?

Стиглі плоди цього фрукта можуть мати колір від жовто-зеленого до оранжево-червоного. У зв'язку з цим за кольором шкірки судити про стиглості манго неможливо. Однозначною вимогою при виборі фруктів є здорова блискуча шкірка. Якщо ви натиснете пальцями на свіже стиглий плід, то шкірка повинна відповісти на дотик, але не дуже прогнутися. Плід не повинен бути ні занадто твердим, ні занадто м'яким.

переспілі фрукти, у яких через вм'ятин при натисканні виділяється сік, купувати не слід.

Однією з особливостей манго є наявність запаху скипидару, який може бути і дуже слабким, і вираженим більш яскраво. Це залежить від сорту манго. Якщо фрукт культурно вирощений, то цей неприємний запах практично відсутня.

Як їдять манго професіонали?

Для підготовки до вживання в їжу плід потрібно покласти на тарілку з плоским дном. Обробна дошка для цієї мети не підійде, оскільки не дасть можливості зберегти виділився цінний сік. При розрізуванні плід потрібно тримати вертикально, пам'ятаючи, що всередині його знаходиться велика кісточка. Ніж повинен мати гостро відточене лезо. М'якоть відрізайте по шматочку з усіх боків, залишаючи кісточку в шматку посередині.

Як є манго правильно ? Візьміть у руки відрізаний шматок м'якоттю вгору, проріжте на ній ножем сітку, не пошкодивши при цьому шкірку. Вивернувши шматок навиворіт, зріжте кубики манго в порційні тарілки. Сік, який виділився при обробленні, потрібно зібрати і потім використовувати.


Далі зріжте з кісточки максимально можливу кількість залишилася на ній м'якоті.

Обробляти м'якоть можна й іншим способом. Але його можна використовувати для тільки дозрілих плодів. Для цього використовують картоплечистки, за допомогою якої знімається шкірка з плоду. Далі манго берете в одну руку і вирізаєте м'якоть по колу, поки не дійдете до самої серцевини.

Способи приготування манго

Манго має прекрасний смак в сирому вигляді. Його додають в традиційне блюдо тайської кухні, що включає в себе клейкий рис і кокосове молоко. Молоді манго, які мають злегка кислуватий смак, вживають в їжу з сіллю, що є прекрасним способом втамування спраги. Фрукти використовують в якості компонентів тайських салатів.

Для отримання маринованих фруктів їх вимочують у солоній воді кілька днів, поки м'якоть манго чи не стане хрусткою і безбарвною. Плоди можна витримувати і в цукровому сиропі. Якщо висушити фрукти на сонці, то можна отримати довго зберігається продукт, а солоні висушені плоди є прекрасною легкою закускою, при пережовуванні якій зникають симптоми морської хвороби.

Перестиглі плоди служать для виготовлення тривало зберігаються солодощів. Для цього переспілі фрукти поміщають в казанок, розташований над вогнем, і при постійному помішуванні доводять до густої маси желеподібної консистенції, яка потім намазується на бананове листя і висушується на сонці кілька днів.

Стиглі плоди манго можна нарізати шматочками і заморозити або використовувати їх для отримання смачного і поживного соку.

У кухнях європейських народів плоди манго подають у поєднанні з м'ясними стравами, солодкими і гострими салатами в свіжому і маринованому вигляді.

Широко використовується манго для виготовлення кондитерських виробів: пирогів, тістечок, мусів, морозива. Манго можна подавати з вершковим або ванільним соусом.

При зберіганні манго потрібно пам'ятати, що робити це потрібно не більше двох днів у темному місці.