Спа-процедури для волосся є запорукою гарних і здорових локонів. Салони краси пропонують зараз дуже багато самих різних масок і процедур.

Якщо ви хочете побалувати своє волосся в домашніх умовах, спробуйте маску з молочного гриба!
Молочний гриб являє собою не тільки засіб, який призначений для оздоровлення організму. Він також здатний допомогти волоссю відновити колишню силу і красу, поліпшити зростання волосся, додати їм здоровий блиск.

Для приготування масок допускається використання залишків недопитого кефіру, причому, абсолютно неважливо який він свіжості.

Для приготування маски для волосся відмінно підійде переквашенний кефір або ж кефір з терміном давності два-три дні.

Щоб він володів кращою поглинанням, його необхідно настояти при кімнатній температурі, а потім нанести на волосся, рівномірно розподіляючи по всій їх довжині.


Помасажувати шкіру голови масажними рухами, намагаючись втирати кефір в шкіру. Після цього необхідно зібрати волосся на потилиці, надіти купальну шапочку або обмотати поліетиленом, а зверху утеплити волосся за допомогою товстого махрового рушника.

Даний своєрідний компрес-маску необхідно витримати не менше півгодини. У випадку, якщо ви поспішаєте і хочете зробити експрес-маску, можна не користуватися поліетиленом. Просто втирайте в шкіру голови кефір, рівномірно розподіліть його по волоссю і через 15 хвилин змийте теплою водою.

Приготований за допомогою молочного гриба кефір чудово зберігається в скляній банці. Щодня збираючи невикористаний кефір і роблячи з його допомогою корисні маски для волосся, ви гарантуєте своєму волоссю здоровий зовнішній вигляд!