Інжир відомий людству з незапам'ятних часів під різними іменами: смоківниця, смоква, винна ягода. Але інжир, все-таки, найпопулярніше назва цього плоду, про корисні властивості якого обізнані багато, але далеко не всі знають, як їсти інжир правильно.

Інжир є прекрасним джерелом енергії, здатним відновити на тривалий термін і розумові, і фізичні сили. Цей фрукт рекомендується вживати студентам під час здачі іспитів, а найбільш оптимальним в цьому випадку є приготування суміші з інжиру, кураги, родзинок, меду і волоських горіхів, взятих у рівних пропорціях. Хочете дізнатися, як їдять інжир і з чим він гармонійно поєднується за смаком? Прочитайте статтю і дізнайтеся всі відповіді на найпоширеніші запитання.

Як вибрати інжир

У світі існує близько двох сотень сортів інжиру, які ростуть в Середній Азії, Індії, Іспанії, Італії, Туреччини, у Криму. Придбати свіжий інжир можна тільки в тих краях, де цей фрукт росте. Це пов'язано з тим, що інжир має желеподібну начинку, яка схильна до швидкого бродінню. Перевозити такі фрукти просто неможливо. У середній смузі свіжий інжир іноді зустрічається, але тільки в недостиглому вигляді. Вибирати потрібно тільки неушкоджені плоди. Перед вживанням такої інжир слід близько двох годин витримати на сонці.

Придбати інжир в'ялений або сушений проблеми не становить. При цьому слід пам'ятати, що краще вибирати жовті плоди. Червоний або ліловий інжир на Сході популярністю не користуються. Не потрібно купувати м'які, покриті плямами фрукти. Перед вживанням сушених плодів вони заливаються окропом і тримаються до набухання. Фахівці рекомендують размягчать інжир на пару для збереження форми і смаку.

З якими продуктами можна поєднувати інжир?

Як їсти інжир, з чим його поєднувати? Інжир відноситься до солодких плодів, які можна використовувати як десерт. Для цього фрукт ріжеться на часточки, до яких можна додати або збиті вершки, або солодкі соуси, наприклад, на основі сметани.


Подається це блюдо на стіл, забезпечене шпажками, на які наколюють шматочки інжиру, які умочують в соус.

Якщо ви збираєтеся подати інжир до святкового столу в якості закуски до шампанського або легкому провину, то можна зробити на фрукті хрестоподібний розріз, який заповнити м'яким сиром. Недозрілий плід краще запекти в духовій шафі. Для цього інжир надрізається, туди закладаються горіхи, плід поливається медом. Кожен фрукт окремо потрібно загорнути у фольгу, піч близько 15 хвилин.

Однак інжир поєднується не тільки з десертними продуктами, а й з птахом, та іншими видами м'яса. Свинину можна смажити з нарізаним інжиром, який додасть м'ясу злегка солодкуватий незвичайний смак і унікальний аромат. Цю страву можна готувати і з сухофруктом.

Унікальною прикрасою святкового столу може стати курка по-грецьки з інжиром. Для приготування цієї страви між натертими спеціями ніжками розкладаються часточки свіжого інжиру. Після запікання протягом години цієї страви в духовій шафі ви отримаєте дуже ніжне м'ясо в соку, що має злегка солодкий смак.

Сушений інжир може служити прекрасним доповненням в компоти, заміною родзинок при приготуванні пирогів. Сушені фрукти, порізані шматочками, можна смажити або тушкувати разом з порційними шматками птиці. У середніх і північних широтах інжир вирощують у приміщеннях, плоди отримують наприкінці осені.

Інжир - цінний кулінарний продукт, який рекомендується для вживання людям після травм, оскільки сприяє відновленню сполучних тканин. Сірінговая і галова кислоти, що містяться в плодах інжиру, служать для відновлення мікрофлори кишечника після різних захворювань ШКТ. У сушеному вигляді інжир можуть вживати люди будь-якого віку. Тепер ви знаєте, як їсти інжир, експериментуйте зі смаками на своїй кухні, збагачуйте раціон правильно.