Ключовим принципом в будь-якому зимовому вбранні є багатошаровість. Одяг для зими обов'язково повинна включати в себе декілька шарів, і навіть краще кілька предметів одягу.

Завжди тепліше і краще кілька тонких одежинок, ніж одна товста. Причому, будь-який одяг має бути представлена трьома шарами: нижній (базовий), ізолюючий і зовнішній захисний шар.

Так , базовий шар той, який найближче до тіла. Головна його перевага - здатність відводити від шкіри вологу. Насправді, бути в теплі і означає мати суху шкіру. Але це неможливо, коли одяг не здатна вбирати людський піт. На сьогоднішній день з цією метою застосовується одяг з синтетики.

Призначення ізолюючого шару - не випускати тепло, яке виділяється тілом. Для цього ідеально підходить вовняна або пухова одяг, яку можна купити в інтернет-магазині одягу Вайлдберріз з доставкою.


Володіючи відносно невеликою вагою, вона забезпечує комфортне зігрівання тіла.

Найкраще здатні зберігати тепло кашемірові і ангорові светри, а в поєднанні з х/б сорочкою - це практично ідеальний варіант в зимову пору року.

Зовнішній захисний шар являє собою своєрідну раковину, яка утримує та охороняє тіло людини від несприятливого впливу атмосферних явищ, таких як мороз, дощ, вітер.

При цьому він може "дихати", тобто пропускати назовні вологу, що скупчується під верхнім одягом внаслідок виділення поту. Таким чином, можна надіти товсте вовняне пальто, куртку з хутряною підкладкою або шкіряну куртку - і сміливо на мороз!