У всі часи російська хустку був незмінним атрибутом жіночого гардеробу.

Красиві російські жінки до будь-якого торжества намагалися придбати найяскравіший і виділяється особливим орнаментом і якістю хустинку, який був чомусь аж одним з головних елементів гардеробу російської красуні.
Сучасний світ зазнав достатні зміни в стилях одягу і образах модельних речей . Але, тим не менш, зауважте, жоден показ мод не проходить без використання, як елементу одягу, невеликого хусточки, який прикрашає шию моделі або виконує функцію шарфа.

Останнім часом більшість світових відомих кутюр'є створюють неординарні колекції одягу, головне місце в яких відведено російським хусткам.

Можливо, російська шаль завоювала своє місце під сонцем завдяки яскравості колірної гами, яка використовується при створенні даного шедевра, і природність орнаментів і елементів декору шалі, який є втіленням російської душі і передає особливий настрій і породжує особливий неординарний стиль образу.

Але набивні хустки, які використовуються в колекціях провідних модельєрів , є не тільки російськими національними - це можуть бути ніжні стильні хусточки, які підкреслюють тонку ніжну область шиї і декольте дівчини, виділяються не яскравістю, а формою і приглушеними пастельними тонами, які надають особливий відтінок очам жінки.

На сьогоднішній день мода на носіння шалі не пройшла, вона повертається і розставляє нові акценти, які покликані створювати індивідуальний образ дівчини, яка використовує в своєму стилі одягу таємничий ніжний, або російський національний хустку.

Зараз немає певних правил носіння хусток, кожна дівчина, жінка самостійно ухвалює рішення як їй носити шаль і куди її пов'язувати.


Молодь віддає перевагу пов'язувати цей аксесуар на шию у вигляді вузлики, або на зап'ясті руки у вигляді трояндочки чи іншого квітки. Навіть чоловіча стать не соромиться використовувати хусткові вироби як частину свого гардероба.

Більшість чоловіків творчих професій використовують хустки замість стандартних шарфів і краваток, що додає особливого шарму чоловікові. Колірна гамма хусток, яку використовують чоловіки, досить різноманітна.

Тому, павлопосадскіе хустки, як і безліч інших зручних і неординарних речей, які не виходять з моди практично ніколи, зайняли своє певне і стабільне місце в світі бурхливої моди .