Універсальним аксесуаром для волосся завжди був і буде обруч.

Крім того, що він підходить практично всім без винятку (його можуть носити і чоловіки з довгим волоссям), він ще й може використовуватися в будь-якому напрямку і стилі: від повсякденного до вечірнього, вдало доповнюючи ваш образ.
Обруч давно вже перейшов із розряду звичайного прикраси в модний аксесуар, який обов'язково повинен бути у кожної модниці і бажано не в одному екземплярі.

Такий аксесуар може абсолютно по-різному доповнювати зачіску, тому зовнішній вигляд зачіску дуже часто залежить від того, як ви одягнули обруч.

Як правило, пряме призначення цього предмета - прибирати волосся з чола, особливо це актуально, якщо ви віддаєте перевагу короткі зачіски і волосся середньої довжини.

Завдяки обручу особа стає більш виразним, а погляд відкритим і привабливим. Не варто забувати про те, що відкривши лоб, до нього буде залучено всю увагу оточуючих, тому носити такий аксесуар і відкривати лоб варто тільки тим дівчатам з правильними рисами обличчя.

Дуже добре виглядає на розпущених довгому волоссі.


Якщо обруч надіти на лоб, то це буде виглядати не менш стильно і красиво. Що стосується широких обручів, то вони до лиця далеко не кожній дівчині, але це вже справа смаку.

Так, володарки тонкого волосся, які мріють про пишній шевелюрі, повинні віддати перевагу обручу зі спеціальними зубчиками, які при надяганні як би піднімають пасма волосся. Так ваша зачіска буде виглядати набагато пишніше. Кучерявим дівчатам також до особи обручі.

На сьогоднішній день представлена велика кількість обручів для волосся найрізноманітніших моделей, форм і дизайну. Припустимо будь-який варіант, який вдало поєднується з обраною вами зачіскою, стилем одягу і, звичайно ж - настроєм!