Чай - це прекрасний привід прийти до друзів у гості. До чаю в кожному будинку знайдеться, що поставити на стіл. Це можуть бути і печива, і цукерки, і бутерброди, і варення, і пр. Але багато сучасних жителі нашої країни з задоволенням пропонують своїм гостям широкий вибір чаю. Насправді чай поділяється не тільки на крупнолистовой і середньолистовий (мелколістової), або по виробнику! Існує величезна різноманітність чаю! Тому справжньому гурману завжди складно визначитися. Але варто вибрати по пачці чаю кожного виду. Складність в одному: як правильно вибрати чай. Сьогодні ми і обговоримо це питання.

Різновиди чаю, існуючі у всьому світі.

Насправді, різновидів чаю дуже багато. Це говорить про те, що навіть самий вибагливий людина зможе знайти собі чай до душі. Тому хочеться відзначити: чай не любить тільки той, хто спробував "не свій" чай. Отже, приступимо до опису:

1. Тип рослини. За типом саме чайної рослини, виділяють такі, як ассамських, китайська та камбоджійська різновиди чаю. До першої належить чай індійський, угандійський, цейлонський і т.д. До другої відноситься чай китайський, звичайно, японська, в'єтнамський, грузинський, індонезійська та ін. А ось до третього різновиду чаю відноситься такий чай, який виходить їх суміші перших двох типів чаю, спеціально вирощених в Індокитаї.

2. Походження чаю. Існує відома класифікація чаю згідно з його походження. Це індійський, цейлонський, китайський, російський, японський, індокитайський, турецький і інші чаї

3. Тип обробки чаю. Сюди відносяться такі типи, як байховий розсипчастий чай, пресований чай і розчинну чай.

4. Тип листя чаю. Цей пункт можна об'єднати з попереднім, тому вони нерозривно пов'язані. Отже, за типом листя діляться і розсипчасті, і розчинні, і пресовані чаї. Чорний байховий чаї може бути великолистовим, ламаним середньолистовий, накришених дрібнолистовим. Зелений байховий чай може бути тільки великолистовим і середньолистовий. Пресований чай може бути цегляним (назва не через форми, а через щільність преса), плитковим (легший прес), таблетованих (найтонший матеріал для преса). Розчинна же чай ділиться на рідкий і сухий види.

5. Ступінь окислювання чаю. Щоб ви не думали про дану класифікацію, вона вкрай важлива. Тут виділяють такі чаї, як чорний, зелений, жовтий, білий, червоний і темний чаї.


Кожен з них має свою популярність і свій колірний окрас, смакову насиченість і аромат.

6. Добавенія до чаю. Багато хто знає про те, що чай може бути не просто чорним або зеленим, він може бути з тими чи іншими добавками. Такий чай називають ароматизованим. Найбільш поширені аромати: з бергамотом, з лимоном, з жасмином і з м'ятою. Однак є й інші добавки до чаю: ягідні, фруктові, квіткові, штучні ароматизатори, типу шоколаду, вершків і т.д.

7. Трав'яні чаї. Як не дивно, про трав'яні чаї знають багато, однак по суті, такі види чаю не є чаєм, тому не містять у своєму складі листя чайного дерева. За зовнішнім виглядом вони нагадують чай, так само заварюють і п'ють - і тільки. Сюди відносяться "чаї" з ромашки, шипшини, смородини, мате, звіробою, материнки, каркаде та ін.

Як вибрати чай.

Для початку варто розуміти, що є відмінності між чаєм ваговим і чаєм у пакетиках. Звичайно, друга по використанню більш зручні, часом - економні. Однак в пакетиках міститься не просто найдрібніша крихта листя чаю, але і чайна пил, яка була просіяна у відборі на ваговий чай. Тому, якщо вже вибирати чай в пакетиках, то якісний і перевірений, у якого відмінний насичений колір, смак і аромат. Такий чай буде коштувати небудь, як аналогічний чай на вагу, або дорожче. Звертаючи увагу саме на дешевизну чаю, ви робите гірше тільки собі, тому в коробці з чаєм, швидше за все, виявите відходи чайного листя. При виборі чаю спочатку вивчіть його упаковку. Краще всього, якщо чай буде свіжим, т.к. якщо чаю більше 2 років, вам швидше за все не сподобається його смак, який стане віддавати травою і сухістю. При виборі між дорогим, але застарілому чаєм і дешевим, але свіжим, вибирайте все-таки останній варіант. Зверніть увагу, які дати стоять на полях дати і часу збору врожаю і упаковки чаю. Якщо це весняна або осіння пора, це добра ознака. Сам чай в упаковці повинен бути упакований ще й у фольгу. Іноді фольгу замінюють прозорим целофаном (хоча ви в будь-якому випадку дізнаєтеся це тільки у себе вдома). Щоб перевірити вже у себе вдома, свіжий ви придбали чай чи ні (обдурив чи виробник з датою або був чесний), заваріть чай за всіма правилами. Чай свіжий після заварювання придбаний світлий насичений колір, заварка буде прозорою і красивою. Як противагу йому, старий чай після заварювання подарує настою каламутний колір.