Кожне літо-осінь ми купуємо кавуни та дині, але не завжди нам щастить і ми набуває по-справжньому смачні плоди. На жаль, часто нам трапляються, здавалося б, стиглі плоди, яскраві, червоні, пружні, але не солодкі зовсім. Як же вибрати кавуни та дині так, щоб не розчаруватися при подальшому розтині?

Вибираємо кавун.

Для початку, ви повинні добре розуміти, як вибирають кавуни. Необхідно купувати тільки стиглі ягоди. Визначити їх легко. Так, наприклад, стиглий кавун нема за що ні проткнеш пальцем, у нього дуже тверда кірка, колір цієї кірки повинен бути яскравим, а пляма, отримане від лежання кавуна на землі має бути темне, практично помаранчеве. Протріть кавун, якщо він запорошений: добре, якщо після цього ви не зможете розглядати відблиск від сонця на ньому, адже кавун не повинен сяяти!

У кавуна не обов'язково повинен бути висохлий хвостик, але обов'язково - пожовклим, так само як і" попка ". Можете поскучати по кавуну легенько, і тоді ви почуєте дзвінкий звук, ніби трохи вібруючий, а при натисканні кавуна, він повинен трохи хрустіти. При виборі між великим і маленьким кавунами, вибирайте великий, навіть якщо боїтеся, що ні з'їсте, ви отримаєте велику ймовірність того, що кавун стиглий і солодкий.


Якщо обираєте кавун на ринку, то напевно вам навіть запропонують його надрізати і дати спробувати - це вже говорить про те, що продавець впевнений в смакових якостях свого товару. Однак це не кращий варіант для вас, невідомо наскільки чистий ніж у продавця.

Вибираємо диню.

Вибирати диню теж нелегко, н набагато легше, ніж кавун. Саме диню ви можете спокійно пом'яти, тому стигла динька повинна бути трохи м'якуватої, а ось жорстка диня говорить про свою НЕ стиглості. Обов'язково понюхайте диню, вона повинна дуже апетитно пахнути, її легко буде впізнати по аромату. На дині не повинно бути ніяких плям, так само як і тріщин, що йдуть всередину. Якщо ви купуєте тріснути диню, то берете відповідальність на самого себе за можливе зараження бактеріями, і можете догодити в інфекційне відділення. Вам можуть продавати і половинки плоду, однак не варто цього робити, можливо, друга половина була поганою, і тоді ваша диня швидко зіпсується, та й чисті чи інструменти та руки у продавця, знову ж - це питання. Якщо постукувати по дині, то вона, на відміну від кавуна, навпаки, повинна видавати глухий звук.