На сьогоднішній день, кожна людина знає, що для нормальної роботи організму, в щоденному раціоні повинні бути присутніми овочі. Так як в них міститься мінеральні речовини і вітаміни, необхідні для підтримки правильної роботи травної системи та обміну речовин, що є запорукою здоров'я людей. А ви вмієте вибирати овочі?

Дуже шкода, що не всі овочі, які можна зараз придбати на ринках і в магазинах є корисними, а іноді бувають навіть шкідливими для людського організму. З настанням зими, пропонований асортимент овочів, вирощених в нашій країні на відкритому грунті, значно знижується, частіше зустрічаються вже або тепличні сорти або експортуються з-за кордону, які довго зберігалися в овочесховищах. Як вибирати овочі при покупці?

Як вибирати овочі при покупці: тепличні або з грядки?

Для того щоб стати фахівців у цій область, необхідний досвід. Як вибирати овочі при покупці? Для початку визначимося, що овочі можуть вирощуватися на грядках або в теплицях.

1. Овочі, вирощені в тепличних умовах, мають меншу кількість необхідних мінеральних речовин. В результаті, зібраний тепличний урожай володіє дуже низькою поживною цінністю. Виробники, щоб надати своїй продукції привабливий вигляд і збільшити врожайність, використовують різні азотні добрива (нітрити та нітрати). В даний момент ніхто не замислюється, який сильний шкоду ці речовини приносять здоров'ю людей. Овочі, вирощені в теплицях за допомогою нітратів, мають більш великі плоди і на вигляд дуже гладкі й рівні, через відсутність взаємодії з природними явищами (вітер, дощ), тому у них практично немає запаху, а смак прісний, слабовираженний. Якщо придбати нітратоміри, то при покупці відразу можна буде визначити наявність нітратів, провівши експрес-тест;

2. Зібраний урожай з грядки, який довго зберігається в сховищах, теж втрачає корисні властивості, так як для збереження його нерідко обробляють спеціальними речовинами. Для запобігання розвитку в овочесховищах різних бактерій і грибків їх обробляють антибактеріальними препаратами.


Крім цього, тривале зберігання руйнує багато мінеральні речовини і вітаміни. Вітамін С повністю зникає з овочів по закінченню шести місяців зберігання. За зовнішнім виглядом овочі, які довго зберігалися, відрізняються наявністю на шкірці потертостей, тріщин, вм'ятин і коричневих плям. На плодах не повинні бути точки, що утворилися від уколів консервуючими речовинами, для уповільнення процесу гниття.

Як вибирати овочі при покупці: картоплю.

Купуючи картоплю, вибирайте плоди без зелених плям. Вони виникають від довгого лежання на сонці або неправильного зберігання. Порушення в процесі зберігання, сприяють утворенню отруйного соланіну, який дуже шкідливий для здоров'я людини.

Як вибирати овочі при покупці: моркву.

Морква повинна бути яскравого помаранчевого кольору і дуже твердою. Тоді вона протягом кількох тижнів не втратить свої корисні речовини при зберіганні вдома в ящику для овочів.

Як вибирати овочі при покупці: буряк.

Основною ознакою свіжості буряка є міцні коренеплоди. Після покупки буряк можна зберігати в холодильнику дуже довгий час.

Як вибирати овочі при покупці: огірки.

Вибирайте огірки з блискучою шкіркою і обов'язково тверді. У нормальному вигляді вони збережуться в холодильнику протягом тижня.

Як вибирати овочі при покупці: помідори.

У парникових томатів зазвичай товста шкірка. Якщо розрізати помідор, то наявність зелених насіння говорить про генної модифікації, а наявність білої м'якоті і білих прожилок підтверджує наявність нітратів. Нормальний томат, має яскраво червоний колір і всередині і зовні, лише біля основи плодоніжки може бути злегка білим. Повинна бути тонка шкірка, а також природний запах. Зберігати томати необхідно в холодильнику.

Як вибирати овочі при покупці: капуста.

Капусту треба купувати дуже щільну з важким качаном, залежно від сорту із зеленими або червоними листками, без чорних плям. Цвітна капуста вважається свіжою, якщо зсередини є зелене листя. Треба вибирати яскраву, міцну і невеликого розміру капусту. Вона добре зберігається в холодильнику кілька тижнів.