Креветки можна і посмажити і засолити, але найпопулярніше - це варіння. Варені креветки люблять усі, особливо, якщо вони тигрові. Але як правильно варити креветки, щоб не перетримати їх у воді або навпаки, не витягнути раніше, і щоб насолоджуватися смаком морепродукту.

Підготовка до приготування тигрових креветок.

Для початку, вам варто придбати тигрові креветки, вони продаються практично в будь-якому магазині. Вибирайте креветки свіжі, вони соковитіше і смачніше вийдуть. Приготуйте заздалегідь сіль, перець, лавровий лист і інші приправи. Можна заздалегідь почистити креветки від шкірки, проте це складніше, ніж після варіння.

Приготування тигрових креветок.

У каструлю налийте чисту воду, засипте туди креветки. Якщо ви почистили тигрові креветки від панцира заздалегідь, то солі потрібно додати всього столову ложку з розрахунку, що у вас літр води в каструлі.


Води має бути в 3 або 4 рази більше, ніж креветок. Найчастіше, тигрові креветки продаються в сирому вигляді, так що варити їх потрібно не довше 3-4 хвилин, щоб м'ясо не стало жорстким. Якщо креветки червоні, тобто вже варені, то їх потрібно тримати в киплячій воді близько 5 хвилин. Готові креветки самі спливають на поверхню води. Зверніть увагу, що якщо ваші креветки попередньо не очищені, солі має бути в 2 рази більше! Так само, без попереднього очищення креветок від шкірки, після приготування креветок, відкиньте їх у друшляк і злегка сполосніть холодною водою. Тигрові креветки в готовому вигляді виглядають інакше, вони біліють, а чорні смуги - червоніють.