Компот - це напій, який пити і смачно і корисно, на відміну від сотні газованої води і покупних соків. Тому візьміть собі за звичку щоліта варити компот, а якщо влітку не встигаєте, то завжди можна зварити компотік із сухофруктів.

Як варити компот.

Щоб зварити компот, не обов'язково чіплятися до якості фруктів або ягід для нього, головне, щоб вони не були червивими. Навіть для великої каструлі можна використовувати невелику кількість ягід, головне, щоб вони були різними. Можете взяти по сто грам вишні, смородини і пару яблук. Скільки класти цукру, точно не відомо, тому ви можете варити несолодкий компот, тобто без цукру зовсім, а можна покласти стільки цукру, що на мові залишатиметься солодкуватий присмак після ковтка.

Отже, для початку добре промийте свіжі фрукти або ягоди, перекладіть їх у каструлю, сушити плоди не потрібно, тому вам потрібно залити їх водою і включити газ. Постарайтеся залишити трохи місця в каструлі або тазику для кипіння води, тобто води налийте трохи менше краю каструлі. Коли вода закипить, додайте цукор, якщо це потрібно.

Тепер зменшіть вогонь і млоїте воду з плодами близько 2 годин. Так ягоди дадуть свій індивідуальний присмак компоту, а цукор добре розчиниться і змішається з ягодами і фруктами. Перед тим, як вживати компот, трохи остудіть його, щоб не обшпаритися, крім того, ви можете не відчути смаку компоту, якщо будете пити його занадто гарячим.


Компот після охолодження залийте в банку або пляшку і поставте в холодильник.

Як робити компот на зиму.

Для того щоб закрутити компот на зиму, потрібно набагато менше часу. Буде потрібно свіжий плодовий збір, цукор, кип'ячена гаряча вода і чисті стерилізовані банки. Отже, в чисті банки засипте на чверть або третина, якщо любите їсти ягоди з компоту, то можна і на половину, ягодами або фруктами, які попередньо добре промиєте. У кожну банку засипте цукор зверху на плоди. Заздалегідь закип'ятіть багато води, щоб до моменту засинання плодів у банки вода була вже готова. Тепер залийте підготовлені банки окропом і тут же закручуйте їх, а потім ховайте під теплу ковдру, перевернувши банки дном вгору.

Компот із сухофруктів.

Ще простіше варити компот з сухофруктів. Для цього необхідно промити сухофрукти в холодній воді. Потім потрібно помістити сухофрукти в каструльку і залити їх холодною водою, після чого довести до закипання. Коли вода закипить, вогонь можна зменшити, так компот буде нудитися, висмоктуючи всі смакові якості з висушених фруктів. Так томити необхідно близько півгодини, попередньо додавши в каструлю з киплячою водою цукор. Якщо хочете отримати більш цікавий смак, то в компот можна додати такі інгредієнти, як м'ята, цедра, апельсиновий сік, мед.