Часто так трапляється, що гості заявляються до нас у дім абсолютно несподівано. Ясна річ, що вони з собою приносять щось до чаю або якісь напої, а нам у відповідь слід накрити на стіл те, чим самі "багаті". Це траплялося з кожним - ми впевнені, з деякими так відбувається щотижня. Тому варто знати, як зустріти несподіваних гостей.

Як швидко накрити на стіл, щоб він здавався багатим і навіть зайвим, ви дізнаєтеся в даній статті. Це допоможе вам уславитися в колі близьких самим великодушним і гостинною людиною. Користуйтеся порадами і придумуйте щось своє.

Якщо гості прийшли на чай.

Гості можуть дійсно прийти просто на чай. Вони приносять з собою печиво або рулетик, ви ставите гріти воду в чайнику і між тим дивіться веселе кіно або в бесіді дізнаєтеся, що у вас нового. Найпростіше до чаю подати те, що у вас вже є вдома: згущене молоко, цукерки, печиво, пряники, бутерброди, - все що завгодно. Але якщо вдома немає нічого готового, можна швидко приготувати солодкий бісквіт, який порадує і вас і ваших гостей, а так само стане відмінним доповненням столу. Буквально за 5 хвилин ви зможете приготувати смакоту для гостей. Для бісквіта вам буде потрібно яйце, цукор близько 5 ложок, пару ложок какао, стільки ж - борошна, ложку крохмалю, маленьку ложку розпушувача, 3 ложки рослинної маслечка і 5 ложок - молока. Змішавши всі складові майбутнього бісквіта, викладіть масу на змащену маслом форму, де на дні вже лежить папір, і приберіть в СВЧ на 3 хвилини при потужності близько тисячі ват. Дістаньте варення з власних запасів і викладіть трохи в миску. Гості при бажанні зможуть зробити бутерброд з варенням, з'їсти пару ложок варення просто так, або намазати варення на бісквіт. Далі приготуйте прості бутерброди з ковбаскою і сиром.


Або зробіть так, щоб гості самі могли вибрати складові бутерброда, від чого і стіл буде здаватися більше. Для цього наріжте в окремі тарілочки ковбасу, сир, і викладіть в маслянку брикет масла.

Якщо гості прийшли надовго і "по-серйозному".

Так теж буває: гості приходять з пляшкою чогось міцного, і вам залишається накривати більш їстівний і серйозний стіл. Здебільшого, це не складніше, ніж з першим варіантом, головне, щоб у вас було вдома досить консервованих баночок. Можна просто відкрити кілька банок рибних консервів, зробити бутерброди, нарізати помідорів і подати хліба з компотом, наприклад. Але якщо підходити зовсім серйозно, то напевно у вас вдома є баночка солінь: відкрийте її. Можливо, у вас є баклажанная ікра, яка розійдеться на ура. Бутерброди будуть дуже до речі. При цьому у випивці цілком підійдуть самі недорогі, що складаються з хліба та масла. Але якщо вдома є щось ще, зробіть смачні гарячі або прості холодні бутерброди. Гарячі бутерброди запікаються кілька хвилин у духовці або СВЧ, щоб розплавився сир, покладений зверху. Між хлібом і сиром обов'язково є начинка, яка може складатися з подрібненої суміші чого завгодно: риби, яєць, часнику, цибулі, м'яса та ін. Можна в якості начинки для бутербродів змішати натертий плавлений сирок, подрібнені варені яйця, перчик чорний, майонез і часничок . Все це змішується і наноситься на батон чи хліб, а йде легко, при цьому смачно і ситно. Для закуски варто нарізати свіжі овочі, лимон або поставити пачку наявних будинку сухариків.

Таким чином, ви швидко і легко і стіл накриє, і гостей голодними не залишите. Головне, завжди проявляйте свою гостинність і навіть якщо зовсім не хотіли приймати гостей, посміхайтеся їм і скажіть, як раді їх бачити, що візит був несподіваним, але приємним.