Нігті кожної дівчини повинні бути прекрасні. Деякі чоловіки не звертають на нігті ніякої уваги, але тільки при першій зустрічі, потім же вони хочуть бачити перед собою справжню дівчину, з красивими доглянутими нігтями. Однак не кожна дівчина може мати такі нігті від природи, тому на виручку приходять сучасні засоби.

На сьогоднішній день наростити нігті може будь-яка дівчина, т.к. нарощування - недороге задоволення. Питання може складатися лише в одному: яку технологію нарощування нігтів вибрати. Якщо ви губитеся перед вибором або взагалі мало що знаєте про технології нарощування нігтів, то вам буде вкрай корисна ця стаття.

Способи нарощування нігтів.

Спочатку необхідно ознайомитися з переліком технологій нарощування нігтів, яких уже чимало. Всі знають про типсах, я думаю, але мало хто зможе перерахувати реальні технології моделювання нігтів. Їх всього три: це гелієва, шовкова і акрилова технології. Але пам'ятайте, ви повинні вибирати технологію нарощування нігтів виходячи з консультації професіонала, тому ваші нігті - унікальні, вони можуть відмінно поєднуватися з акриловими нігтями і абсолютно не підходити для гелиевого нарощування.Відмінності технологій нарощування нігтів.

Давайте розберемося, які особливості несуть в собі ті чи інші моделі нарощування нігтів. Почнемо з гелієвої технологією. Вона популярна в сучасні дні, і стала відомою багато років тому. Однак у цієї технології є великі недоліки, які можуть вплинути на ваш вибір. Справа в тому, що на цю процедуру вам доведеться витратити багато часу, щодо інших технологій, та і коштувати це буде не малі гроші, знову ж відносно. Наступна, тобто акрилова технологія, з'явилася трохи пізніше, але стала не менш популярною. Ця технологія зарекомендувала себе, як провідна до відмінного результату, адже акрилові нігті міцніше інших, що для деяких персон важливо. Однак ви повинні розуміти, що нарощування відбувається не так швидко, як хотілося б, та й крім того супроводжується неприємним кислотним запахом.


Третя технологія використовує вже згадані Тіксі. Це шовкова технологія, яка дозволяє створити нігті, які легко переплутати зі справжніми нігтями. Ця технологія не тільки легка, але і недорога. Крім того, вам не доведеться активно доглядати за нігтями, тобто зробити це ви зможете і самостійно, маючи при цьому мінімум для догляду за типсами.

Як необхідно робити вибір.

Вибирати вам слід не технологію нарощування, як би дивно це не звучало, а спеціаліста і салон. Справа в тому, що саме грамотність фахівця дозволить вам не помилитися з вибором нарощування. Варто відзначити, що технологія нарощування - це як плаття, яке дівчатах з різними фігурами буде сидіти по-різному. Так само і одна технологія нарощування може підійти вам і не підійти вашій подрузі, тому не варто користуватися порадами знайомих при виборі технології нарощування нігтів. Вам варто лише знайти зарекомендував себе якістю робіт салон краси і звернутися туди за допомогою. У салоні зверніться до кращого фахівця, який по вашим нігтям визначить, яка технологія підійде вам. Це необхідно через те, що при невідповідному технології нігті можуть некрасиво вийти або відшаруватися з часом, тоді як підходяща технологія зробить ваші нігті ідеальними, наскільки це можливо. Обов'язково дивіться на майстра, адже рівень салону не завжди говорить апріорі про такому ж рівні майстра. Уточніть, який досвід робіт у майстра, перегляньте його роботи. Якщо є така можливість, то подивіться, як працює обраний вами фахівець. Сам майстер повинен викликати у вас позитивні емоції, зовнішність повинна розташовувати, а нігті, що найбільш важливе, повинні бути на висоті. Не варто працювати з фахівцем, які розповідає, як безпечно нарощування, як добре він працює і пр., Якщо його нігті - свої і при тому короткі. Огляньте кабінет фахівця, він повинен бути просторим, чистим, як і саме робоче місце. Підготовляти місце фахівець повинен при вас, щоб ви були впевнені, що всі матеріали свіжі, чисті та стерильні.